1800TL ekran kartı önerisi

Taross

Hectopat
ASUS TUF GTX1650S 4G Gaming veya Sapphire RX 5500 XT 8 GB Nitro+ arasında kaldım ne almalıyım sizce? Isınma problemi olsun istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF GTX1650S 4G Gaming veya Sapphire RX 5500 XT 8 GB Nitro+ arasında kaldım ne almalıyım sizce? Isınma problemi olsun istemiyorum.

Buralar İtopya ve 1650S/1660S mesajları dolacak demeden dolmuş bile. Neyse

RX 5500XT 8GB 1650 TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kartı öneririm, artan parayla da elinizde yoksa SSD alırsınız;
Ventus serisi ısınıyor diye biliyorum.

Gigabyte winforce de tek bir ısı borusu geçiyor oda ısınma problemli biliyorum.
Buralar İtopya ve 1660S mesajları dolacak demeden dolmuş bile. Neyse

RX 5500XT 8GB 1650 TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki rx5500xtnin gaming x modeli gerçekten iyi ama pahalı beni aşıyor. Sizin attığınız pulse modeli nitro mu pulse mi alınmalı ?

Ventus serisi ısınıyor diye biliyorum.

Videodaki rx5500xtnin gaming x modeli gerçekten iyi ama pahalı beni aşıyor. Sizin attığınız pulse modeli nitro mu pulse mi alınmalı ?

Gigabyte winforce de tek bir ısı borusu geçiyor oda ısınma problemli biliyorum.

Ben Sapphire Pulse modelini kullanıyorum, Nitro+ ile aralarındaki tek fark fazladan 1 adet HDMi girişi olması ve ışıklı Sapphire yazısı. Frekansları, OC seviyeleri birebir aynı. 65-69 derecede çalışıyor yükte 1+ saatlik kullanımda. O videoyu karşılaştırma için attım, model için değil. Sapphire Pulse çok güzel bir model ve fiyatı oldukça iyi Teknobiyotik'te.

Yeni konular

Geri
Yukarı