1800TL klavye önerisi

onatovic

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB GDDR6
- Corsair Vengeance 32GB (2x16) 5600MHz - ASUS Prime A620M-K 6400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 - AMD Ryzen 5 7500F MPK 5.0GHz 32MB 6 Çekirdek AM5 - SSD - ADATA Legend 800 500GB PCIe Gen4 x4 Okuma 3500MB – Yazma 2800MB M.2 SSD - XPG Valor Air Rainbow RGB Siyah Mid Tower XPG Kyber 750W 80+ Gold Gaming Kasa - SteelSeries Apex 3 TKL RGB Gaming Klavye - CORSAIR HS80 Kulaklık - HyperX Pulsefire Haste Mouse
Meslek
Veri Analisti
1500-1800 TL arasında bir klavye bakıyorum. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Arada sırada oynarım. Genelde kod yazıyorum.

1 - Mini olması benim için daha iyi olur. Bu tarz klavyelerden hiç kullanmadım ama ufak ve portatif olmaları hoşuma gitti.
2 - Aşırı ses yapmaması gerekiyor.
3 - RGB bu fiyat bandında olur mu bilmiyorum ama en azından klavyenin renkleri değişebilir veya çeşitli animasyonları olabilir.
4 - Renge karar veremiyorum. Setup genel olarak siyah renginde. Bu yüzden beyaz bir klavyenin estetik olarak güzel durmayacağını düşünüyorum.
5 - İkinci el satın alabilirim. Stokta gözükmeyen ürünleri de tavsiye edebilirsiniz. Ayrıca Amazon'dan satın almayı düşünmüyorum. En geç 1 haftada içinde elimde olması gerekiyor.

Öneriler için şimdiden teşekkürler. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence beyaz bir klavye masanızı daha canlı gösterir ürün olarak pek bir fikrim yok YouTube'dan destek alabilirsiniz bir sürü video vardır bu konu hakkında.

Amazon'dan satın almayı neden düşünmüyorsunuz?
Amazon'dan hiç alışveriş yapmadım. Ayrıca çok geç geliyor(muş) ve yakın zamanda mini bir klavyeye ihtiyacım var.

Ne alaka hocam? Kimden duydunuzda? Amazon 1 günde getiriyor kargoyu. Dünyanın en güvenilir alışveriş sitesi.

Türkiye'de olmayan cihazlardan bahsediyorum hocam.

bunu almayı düşnüyorum. nasıl bir tercih olur? fiyatına değer mi?

@Kaan Diktaş @SadeceYiğit
Bütçe artabilir misin?

Artarsan bunu öneririm.

Amazon Prime ile satın al.

Geri
Yukarı