1800TL monitör önerisi

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, 1800TL civarı monitör arıyorum.
ASUS TUF VG249Q1R bu monitörü 1469TL almıştım lakin ölü piksel çıktığı için iade ettim normal şartlar altında etmeyecektim, nasıl bir monitör önerirsiniz 2000-2100TL olan monitörlerin indirime girmesini bekleyip almamı önerir misiniz onlarla bu bütçemin fiyat aralığında ki monitörler arasında performans fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 1800TL civarı monitör arıyorum.
ASUS TUF VG249Q1R bu monitörü 1469TL almıştım lakin ölü piksel çıktığı için iade ettim normal şartlar altında etmeyecektim, nasıl bir monitör önerirsiniz 2000-2100TL olan monitörlerin indirime girmesini bekleyip almamı önerir misiniz onlarla bu bütçemin fiyat aralığında ki monitörler arasında performans fark var mı?

Bu aralar monitöe fiyatları çok uçuk iyi fiyata bu zamanda F/P monitöe bulamazsınız bence, hem paradan tasarruf etmek için garantisi olan 2.el monitörlere bakabilirsiniz

Bu monitör f/p odaklı ve ucuz geldi araştırabilirsiniz Acer KA242YBI 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ben bulamazsın demedim 144 hz monitör heryerde var ama monitörlerde fiyatlar uçuk 60 hz monitör 1000tlden başlıyor bu yüzden 2.el ölü pixelsiz yüksek hz monitör almayıtercih ederim
Bu kadar para toplamışken 2.el ile uğraşılmaz orta derece güzel monitörler var. Sadece 144HZ monitör 1150TL'de bulursun önemli olan içerisinde bulunan teknolojiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı