1800TL Monitör ve Görüntü İçin Kablo Önerisi

Bütçe
1800

CaTchUp

Centipat
Makaleler
3
Yer
~Rx~
Öncelikle iyi günler, geçenlerde 1600TL monitör tavsiyesi adında bir konu açmıştım. Bütçemi biraz artırdım ve bir takım araştırmalar yaptım. Bütçem 1800TL bu bütçeye uygun monitör ve görüntü için kablo önerir misiniz? TN panel olmasın istiyorum.

Benim kendim 1 ay önce buradan aldım çok iyi ölü piksel yok ama yanında sadece HDMI veriyorlar ben HDMI ile de 144 Hz alıyorum öneririm bu fiyata pivot bulmak çok zor ghosting yok.

Tam olarak "TN panel olmasın istiyorum." yazmış. Sanırım TN olmayacak.

O sebeple AOC 24G2U tavsiye ediyorum. İçinden birer adet DP ve HDMI kablo çıkar.
Tam olarak ne için kullanılacak, ne hızda olacak daha açık yazın.

Profesyonel oyuncular bile genellikle VA Panel kullanıyor.

Oyuncu diye illa TN olacak diye bir şart yok VA panelde olabilir IPS'lerde ghosting var onlar olmaz ama.

TN panel diğer panellere göre daha hızlıdır ve bütçe artmadıkça IPS ve VA panelden TN panel hızını bekleyemezsiniz. Ayrıca şunu da belirteyim ghosting sorunu VA panelde sıkça yaşanan bir sorun. Profesyonel oyuncu olmadıkça bu bütçeler veya biraz daha üstüne ekleyerek IPS monitör alınması en doğrusu olur.

Öncelikle iyi günler, geçenlerde 1600TL monitör tavsiyesi adında bir konu açmıştım. Bütçemi biraz artırdım ve bir takım araştırmalar yaptım. Bütçem 1800TL bu bütçeye uygun monitör ve görüntü için kablo önerir misiniz? TN panel olmasın istiyorum.
Ne kabloyla uğraş ne başka bişeyle. Aoc monıtorlere bak derim. İçinden kendi display port kablosu çıkıyor.

Kusura bakmayın arkadaşlar ben yanlış okumuşum.
Kullandığım monıtör tavsiye ederım. Display port kablosu mevcut kutu içeriğinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı