1809 Sürümüne Geçiş

Alixf

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bunlar hep miskinlik yüzünden. Tonla rehber yaptık, ayır iki dakikanı izle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte bunlar hep miskinlik yüzünden. Tonla rehber yaptık, ayır iki dakikanı izle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi boot menüsünde USB görünmüyodu ben çok denedim ama yapamdım. Sonra PC'yi açtığımda böyle birşey karşıma çıktı senin dediğin böylemi olucaktı Recep Baltaş ?

Evet abi buymuş bende pc sıfırlanacak sandım ne kadar teşekkur etsem azdır sana çok sağol.

Abi hata verdi ya bi bakar mısın?

Adsız.png
hata.png

Ah o bilgisayarcıyım diye geçinenler...
Nasıl güvenip bilgisayar emanet edebiliyorsunuz anlayamıyorum. Önemli verilerini D diskine yedekleyip C’ye kendi hazırladığın UEFİ bellek ile güncel sürümü yükleyebilirsin.

Galiba siz Recep Baltaş'ın dediği düğmelere basmışsınız ama o her markada ve modelde değişiyor. Anakart modelinin kullanım kılavuzunu internetten kontrol edip bakabilirsiniz ve Rufus ile UEFI yazdığına emin misin veya Rufus'tan UEFI yazdıysan anakartın UEFI desteği olmadığı için de görmeyebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı