180W PSU GT220 sısteme yeter mi?

Bence HDD almasanız da olurdu, veya sadece 500GB SSD alabilirdiniz Patriot marka. Fakat yine de SSD tam gücünde çalışmayacaktır o sistemde.
Ben çok oyun oynayan birisiyim bu yüzden sadece SSD olursa sürekli oyun yükler silerim ve sağlığı çabuk azalır diye bir de HDD aldım. Gerçekten bu kadar kötü mü? Acaba 180w olduğu için mi şuan kasma oluyor?

Ben çok oyun oynayan birisiyim bu yüzden sadece SSD olursa sürekli oyun yükler silerim ve sağlığı çabuk azalır diye bir de HDD aldım. Gerçekten bu kadar kötü mü? Acaba 180w olduğu için mi şuan kasma oluyor?
Aslında o kadar kötü olmayabilir. Akım korumalı prizle falan kullanın diyeceğim de, tam amacı bu mu bilmiyorum. Bence SSD'yi iade edin.
Veya direkt sistemi satın gitsin. Boşa yatırım yapmayın bu sisteme.

Si
Aslında o kadar kötü olmayabilir. Akım korumalı prizle falan kullanın diyeceğim de, tam amacı bu mu bilmiyorum. Bence SSD'yi iade edin.
Veya direkt sistemi satın gitsin. Boşa yatırım yapmayın bu sisteme.
Sisteme yapmıyorum zaten efendim. Şuan yeni pc alamam. Alınca da bu HDD ve SSD yi kullanacağım. Yani bunu zaten güçlendirsem de bişe olmaz biliyorum. En iyisi 500 GB SSD alayım bari.
Si
Sisteme yapmıyorum zaten efendim. Şuan yeni pc alamam. Alınca da bu HDD ve SSD yi kullanacağım. Yani bunu zaten güçlendirsem de bişe olmaz biliyorum. En iyisi 500 GB SSD alayım bari.
Şuan iptal edeceğim ama bir yandan adamlar paramı iade etmez diye korkuyorum. Sanırsam iptal etmeyeceğim. Mecbur böyle kullanacağım. Umarım dediğiniz gibi patlamaz dostlar.

Ekran kartı 100W + işlemci 65W +geriye kalanları hesaplamıyorum 180W ı geçer onun için yeni bir tane al.

Ekran kartı 100W + işlemci 65W +geriye kalanları hesaplamıyorum 180W ı geçer onun için yeni bir tane al.
Param o kadar yok maalesef bunları kullanmayı deneyeceğim. Bu yetmiyorsa neden bana bilgisayarcı bunu taktı anlamıyorum. Aslında ilk başta baya güzel kullandım arkada Chrome varken oyun bile oynadım. Şuan virüs falan var PC de SSD gelince format atacağım muhtemelen virüs yüzünden kasıyodur. Psu gene idare eder bence. Ben bu sistemle csgo bile oynadım 30 FPS. Hatta önceden 350w varken fortnite da kasmadan düşük ayarlarda oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı