1840TL'ye LG 24GN650-B alınır mı?

Bütçe
18000
Neden?Bilmediğimden soruyorum.
Kullanılmış ürün yolluyorlar ve iadede sorun çıkarıyorlar. Yani ölü piksel çıkmış ürünü mesela sana yolluyolar iade taleplerini falan da geciktiriyorlar ya da hiç almıyorlar ürünü birisine kitlemek için. Gamers arena şikayetlerine bak aynı şeyler zaten hep.

Üzerine ~100 TL koyarak AOC 24G2U almanızı tavsiye ederim. 2 yıldır memnuniyetle kullanıyorum. Bahsettiğiniz modele göre fazladan;

+Sağa-sola döndürme (swivel)
+Daha yüksek sRGB kapsamı (%123). Yani panelin verdiği görüntü kalitesi, daha isabetli renkler göstermesi açısından biraz daha iyi gibi.
+2x2 W dahili stereo hoparlör
+4 adet Type A şeklinde USB hub

özelliklerine sahip.

Üzerine ~100 TL koyarak AOC 24G2U almanızı tavsiye ederim. 2 yıldır memnuniyetle kullanıyorum. Bahsettiğiniz modele göre fazladan;

+Sağa-sola döndürme (swivel)
+Daha yüksek sRGB kapsamı (%123). Yani panelin verdiği görüntü kalitesi, daha isabetli renkler göstermesi açısından biraz daha iyi gibi.
+2x2 W dahili stereo hoparlör.
+4 adet type a şeklinde USB Hub.

Özelliklerine sahip.

Ona da bakıyordum. LG 1ms GtG ve panel kalitesi iyi diye biliyorum bir de parlaklık 300. 11.11 indirimlerini bir bekleyeceğim bakalım o zamana kadar AOC da bakarım.

Ona da bakıyordum. LG 1ms GtG ve panel kalitesi iyi diye biliyorum bir de parlaklık 300. 11.11 indirimlerini bir bekleyeceğim bakalım o zamana kadar AOC da bakarım.
Kullanım amacınız içinde rekabetçi FPS oyunlarını üst düzeyde oynamak yoksa 1 ms GtG hızı sizin için o kadar da önemli değil. Tüccar malını satmak için bazı özelliklerini ön plana çıkarır. Şahsen CS:GO'da LEM yetenek gurubunda oynayan birisi olarak monitörümün (24G2U) tatmin edici olduğu söyleyebilirim. 1-4 ms GtG farkı şu gecikmelerin yanında devede kulak kalır:
İnternet altyapısından kaynaklı gecikme (ping)
Fare-klavye bildirim oranı (poll rate)
Sizin elinizin düşmana karşı gösterdiği refleks

Kullanım amacınız içinde rekabetçi FPS oyunlarını üst düzeyde oynamak yoksa 1 ms GtG hızı sizin için o kadar da önemli değil. Tüccar malını satmak için bazı özelliklerini ön plana çıkarır. Şahsen CS:GO'da lem yetenek gurubunda oynayan birisi olarak monitörümün (24G2U) tatmin edici olduğu söyleyebilirim. 1-4 ms GtG farkı şu gecikmelerin yanında devede kulak kalır:
İnternet altyapısından kaynaklı gecikme (ping)
Fare-klavye bildirim oranı (poll Rate)
Sizin elinizin düşmana karşı gösterdiği refleks.

FPS oyunları oynuyorum genelde ama prof olarak değil. Aslında benim için en önemlisi panel kalitesi, filmlerde gerçekten karanlıklarda bile net göstersin film ve renkler canlı yazılar net gözükmesi. Dersler için kod ekranını da çok kullanacağım. Yazıların vs. net olması benim için önemli etkenlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı