1850 TL'ye kadar Laptop Önerisi

007 Jets

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben 2-3 hafta içerisinde bir laptop almayı düşünüyorum. Laptop'u üniversitedeki derslerimde (C++ , Java , HTML kod yazımı , Gelişmiş oyun ve grafikleri tasarlama) kullanacağım. Bütçem maksimum 1850 TL. Bir çok laptop araştırdım. i5 4200M işlemcili GT 740M-840M ekran kartlı ve 8GB RAM'li bilgisayarlar tam olarak işimi görür mü bilmiyorum. Sizler ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum :) Teşekkürler... (Teknosa, Vatan, Gold, Darty, Media Markt, Electro World-Bimeks , Hepsiburada ve Kliksa dışındaki sitelerden önermeyin lütfen.)

Asus X550JK-XO012D - TeknoFiyat

Ürünü istediğin yerlerde bulabilir misin bilmiyorum, bakarsın.

Bu bilgisayarın RAM'i az bence :) 1-2 sene sonra kullanışlı olmayabilir.

Asus K555LN-XO177H (W8) Intel 4210U Core i5 1,7 Ghz Notebook Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Bilgisayar mühensisliği okuyan arkadaşıma yaklaşık 1-2 at önce bu laptoptan aldık. Biz 1850 TL'ye almıştık fiyat artmış
Kalitesi, tasarımı, performansı gayet iyi ve pil ömründende şaşırtıcı derecede memnun.

Bu da pahalı benim için. 1850 Tl ye kadar çıkabilirm en fazla :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı