186 TL'ye Days Gone alınır mı?

alafranga

Hectopat
Merhaba,

Steam'den ya da Epic'ten 186 TL'ye Days Gone almaya değer mi?
Epic kuponum yok. 2K Ultra ayarlarda oynamak keyifli olur diye düşünüyorum.
Oynanışı, hikayesi vs. nasıl bilmiyorum. Genelde iyi yorumlar duymamıştım ama.

Çok paran varsa al o parayı sonuna kadar hak eder ama öyle çok çok istemediğin sürece birikmiş bir paran varsa öğrenciysen özellikle, almanı önermem. The Walking Dead dizisini sevdiysen oyunu da seversin.

Çok paran varsa al o parayı sonuna kadar hak eder ama öyle çok çok istemediğin sürece birikmiş bir paran varsa öğrenciysen özellikle, almanı önermem. The Walking Dead dizisini sevdiysen oyunu da seversin.

Bahsettiğin oyun bu mu?
Bölüm bölüm mü satılıyor yoksa bunu alırsam tam hikayeyi almış oluyor muyum?

edit: ayrıca tüm bölümleri kapsayan bir türkçe yama var mı acaba?

Bahsettiğin oyun bu mu?
Bölüm bölüm mü satılıyor yoksa bunu alırsam tam hikayeyi almış oluyor muyum?

Yok The Walking Dead dizisi, oyunu değil oyunu zaten mükemmel :D .
Save 40% on The Walking Dead: The Telltale Definitive Series on Steam bu oyunu alırsanız tüm bölümlere sahip olursunuz diye biliyorum ama yanlış biliyor da olabilirim araştırmadan almayın. Bu oyunda Days Gone'ın yanında alırsanız gerçekten keyifli vakit geçirebilirsiniz hikayesi gerçekten mükemmel.

Yok The Walking Dead dizisi, oyunu değil oyunu zaten mükemmel :D .
Save 40% on The Walking Dead: The Telltale Definitive Series on Steam bu oyunu alırsanız tüm bölümlere sahip olursunuz diye biliyorum ama yanlış biliyor da olabilirim araştırmadan almayın. Bu oyunda Days Gone'ın yanında alırsanız gerçekten keyifli vakit geçirebilir hikayesi gerçekten mükemmel.
Kafam direkt oyuna gitmiş öyle diyince. :)
Teşekkür ederim, neye niyet neye kısmet diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı