18cm el için palm grip fare tavsiyesi

Kaan BRT

Hectopat
Bütçe hakkında hiçbir fikrim yok yeni yeni FPS oyunları oynama başladım ve uzunca bir süre daha oynayacağım diye düşünüyorum. Bana yetecek bir mouse olsa yeter fiyatları hakkında pek bir bilgim olmadığı için bütçe vermeyeceğim ama yanında mouse pad olursa iyi olur yoksa ayrıca bir mouse pad önerebilir misiniz?

El ölçülerim ekte. Mouse tutuş şekli palm grip. Kablosuz olsa süper olur.

IMG_1374.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine de bir bütçe iyi olur hocam. Ben de her türlü tutuşu yapabilmeme rağmen fingertip arıyorum. Rainbow gibi FPS oyunları oynuyorum. 700 TL bütçe belirledim. Razer Orochi V2 önerdiler. 1000 TL civarında. Alternatif olabilir. Palm için pek olmayabilir ama deneme imkanınız varsa deneyin bence. Arkadaşlar daha iyi tavsiyeler verir elbette.

Yine de bir bütçe iyi olur hocam. Ben de her türlü tutuşu yapabilmeme rağmen fingertip arıyorum. Rainbow gibi FPS oyunları oynuyorum. 700 TL bütçe belirledim. Razer Orochi V2 önerdiler. 1000 TL civarında. Alternatif olabilir. Palm için pek olmayabilir ama deneme imkanınız varsa deneyin bence. Arkadaşlar daha iyi tavsiyeler verir elbette.

Yeni fiyatı 1000 lira olmuş önerdiğiniz farenin. Bütçe olarak mouse+mouse pad 1800 civarı maksimum desem ne önerilebilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı