Büyük el için palm grip fare önerisi

Bütçe
1500

Black Noir

Femtopat
Daha fazla  
1500 liralık bütçem var ve çok kararsız kalıp Technopat'a kayıt olmaya karar verdim. 1500 liraya alınabilecek bir mouse tavsiyesi gelirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler ek olarak, Razer DeathAdder v2, Logitech G432 hyperion Fury ve SteelSeries Rival 5 fareleri arasında kararsız kaldım ama diğer mouse tavsiyelerine de açığım.

1500 liralık bütçem var ve çok kararsız kalıp Technopat'a kayıt olmaya karar verdim. 1500 liraya alınabilecek bir mouse tavsiyesi gelirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler ek olarak, Razer DeathAdder v2, Logitech G432 hyperion Fury ve SteelSeries Rival 5 fareleri arasında kararsız kaldım ama diğer mouse tavsiyelerine de açığım.
DAV2 iyi olur. SteelSeries ya da Logitech düşünmeyin.

DAV2 Pro da alabilirsiniz.

Param cebimde kalsın derseniz ROG Keris de güzel olur.

Merhaba yanıtınız için teşekkürler dav2 için çok olumsuz yorum gördüm scroll tuşu veya farenin yan taraflarının aşınması gibi, o yüzden çok kararsız kaldım sizin bu konular hakkında bir bilginiz var mı teşekkürler.

Merhaba yanıtınız için teşekkürler dav2 için çok olumsuz yorum gördüm scroll tuşu veya farenin yan taraflarının aşınması gibi, o yüzden çok kararsız kaldım sizin bu konular hakkında bir bilginiz var mı teşekkürler.
Yan taraflarının aşınması genel bir Coating problemi. Çoğu DeathAdder modellerinde olan bir şey. Scroll hakkında bir bilgim yok.
Coating'i harika. Bunu alabilirsiniz.

Teşekkürler Asus Rog Keris ve DAV2 arasında kararımı vereceğim. Fiziksel olarak Asusu test edemedim ama çok güzel yorumlar var Asus için.

Yeni konular

Geri
Yukarı