18W 2.4Aa şarj aleti nasıl bulurum

tarikbabapro

Picopat
Daha fazla  
Canlar telefonum Tecno Pova Neo 2. uygun bir şarj aleti arıyorum fakat bulamadım. Bulabilirseniz link atabilir misiniz acaba? Farklı şarj aletleri telefonu mahvetti. Kaybetmişim orijinalini.

Normalde kutudan çıkan adaptörün özelliği:

18W hızlı şarj.
2.4A.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstü bir ürün alamam ve şarjı hızlı doldurması lazım. Fazla W olunca telefon kasıyor sıfırlamak zorunda kalıyorum. Link varsa verir misin acaba?

Kutu içerisinden çıkan şarj cihazının kodu UT180TEE? 5V 2.4A ve 7.5V 2.4A şarj desteği varmış.

Haricen satılan ürün göremedim. 7.5V destekli hızlı şarj adaptörü de bulamadım. Ürünün servisi veya distribütörüyle konuşup temin etmek lazım.

Farklı olarak desteklediği hızlı şarj standartını öğrenip, destekli adaptör de alınabilir.

Kutu içerisinden çıkan şarj cihazının kodu UT180TEE? 5V 2.4a ve 7.5v 2.4a şarj desteği varmış.

Haricen satılan ürün göremedim. 7.5v destekli hızlı şarj adaptörü de bulamadım. Ürünün servisi veya distribütörüyle konuşup temin etmek lazım.

Farklı olarak desteklediği hızlı şarj standartını öğrenip, destekli adaptör de alınabilir.

Hocam ben servisle konuştum fakat satmıyoruz falan dediler. Çok garip değil mi ama? Bir de Trendyol'da Tecno pova Neo 2 şarj aleti yazınca çıkan ürünler nasıl olur işe yarar mı?

Q3.0 destekli bir adaptör alalabilirsin.

Onlar ne oluyor hocam?

20W "ttec" alabilirsiniz. Akıma çok takılmayın. Telefon şarj aletlerinde işler biraz farklı. Cihaz ne talep ederse onu çekecektir.

Hocam en yakın W değerine sahip olanı da alsam yine sıkıntı veriyor. (18W üstü) yeni telefon falan da alamam fazla param yok bozulursa.

Açıklamada 12W desteklediğini yazmışlar. Hızlı şarj etmez.

Hocam ediyor hızlı şarj.

Hocam en yakın W değerine sahip olanı da alsam yine sıkıntı veriyor. (18W üstü) yeni telefon falan da alamam fazla param yok bozulursa.

Hocam ediyor hızlı şarj.

Bu arada şarj aletinin özellikleri bu. Telefonu ilk aldığımda çekmiştim fotoğrafı.

Dosya Ekleri

• IMG_20231019_231824_278.jpg
    IMG_20231019_231824_278.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı