18x10cm claw grip FPS mouse önerisi

Bütçe
500

Rxnk

Decapat
Makaleler
1
Merhabalar, aktif olarak Logitech G305 claw grip olarak kullanıyorum fakat tutuş tarzımdan mı yoksa ergonomiden dolayı mı çözemediğim bir sebepten ötürü serçe ve yüzük parmağım mouse Pade çok fazla sürtüyor ve uzun süreli kullanımda elimi ağrıtıyor. Bu yüzden konforlu bir şekilde kullanamıyorum.

Elim 18x10cm claw grip tutuyorum, yaklaşık 500 TL gibi bir bütçem var. Daha önce sadece sağ ele uygun fareler kullandım fakat FPS oyunlarında pek rahat edemedim o yüzden genellikle çift el mouse tercih ediyorum. Kablolu veya kablosuz çok fark etmiyor, yeni nesil mouseların çoğunun kablosu rahat hareket sağlayacak şekilde diye düşünüyorum ve masaüstü olduğu için Bluetooth yok sadece dongle ile bağlanabiliyorum.

-HP Omen Reactor: Çok büyük geldi ve avuç içini çok rahatsız ediyordu.
-Razer Viper Mini: Gayet güzel bir kullanım sunuyordu. Hafif ve rahattı ama azıcık küçük geliyordu bu yüzden bazen parmaklarım mouse pade sürtüyordu.
-Logitech G305: Serçe ve işaret parmağım bazen mousepade sürtüyor, avuç içime uzun süreli kullanımda pek rahat gelmiyor ve elim ağrıyor. Belki biraz da ağır geliyor olabilir, ayrıca pilden ötürü ağırlık merkezi daha arka tarafta.

Corsair Sabre Pro Champion, Razer DeathAdder v2, SteelSeries Aerox 3, SteelSeries Prime Plus dikkatimi çeken fareler. Bunlardan hangilerini önerirsiniz veya başka bir öneriniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

HyperX haste indimde 330TL falan oluyor. Bu iki mouse sizi üzmez.

HyperX haste indimde 330TL falan oluyor. Bu iki mouse sizi üzmez.
Hocam peki Sabre Pro Champion hakkında ne düşünüyorsunuz? Rengi ve tasarımı çok hoşuma gitti sizce ergonomisi nasıldır, benim elime uygun olur mu?

Hocam peki sabre Pro champion hakkında ne düşünüyorsunuz? Rengi ve tasarımı çok hoşuma gitti sizce ergonomisi nasıldır, benim elime uygun olur mu?

DeathAdder V2 daha iyi ve sağlam.

Geri
Yukarı