Claw grip FPS oyunları için mouse önerisi

Bütçe
700

nxxxr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi claw grip şeklinde tutuyorum ve FPS oyunları için kullanacağım. 600-700 TL bütçem var. Sensörü vs. hızlı olursa ve diğerlerine oranla hafif bir mouse olursa iyi olur.

Benim önerim bu olurdu. Aynısının kablosuzunu Claw Grip kullanıyorum ve elim de küçük ile orta arası diyebilirim. Sensörü malzeme kalitesi ve ağırlığı da fena değildir bütçeni de göz önüne alınca.

1669822470856.png

Tüm el boyutlarına göre claw tutuşa uygun.

Küçük ellere göre claw tutuşa uygun değil. Kablosuz istiyorsan bunu tercih edebilirsin. Onun dışında Haste daha iyi.

Benim önerim bu olurdu. Aynısının kablosuzunu Claw Grip kullanıyorum ve elim de küçük ile orta arası diyebilirim. Sensörü malzeme kalitesi ve ağırlığı da fena değildir bütçeni de göz önüne alınca.

Eki Görüntüle 1589065
Hocam bu benim de aklıma geldi ama bütçeyi biraz aşıyor. Glorious Model D düşündüm bunun yerine o nasıldır sizce?

Claw Grip için ergo fareler pek tercih edilmiyor diye biliyorum. O nedenle Model O önermiştim.
Tamamdır hocam anladım sağolun. Belki 2. El vs. sağlam bulabilirsem alabilirim.

Tüm el boyutlarına göre claw tutuşa uygun.

Küçük ellere göre claw tutuşa uygun değil. Kablosuz istiyorsan bunu tercih edebilirsin. Onun dışında Haste daha iyi.
HyperX Haste'i ben de gördüm ama fiyatına göre pahalı diyorlar o yüzden pek içime sinmedi. Razer da aklıma gelmişti ama müşteri hizmetleri vs. Yurtdışı olduğu için pek ilgilenmiyorlarmış sanırım o yüzden o da çok içime sinmedi. Sağolun yinede hocam.

Tamamdır hocam anladım sağolun. Belki 2. El vs. sağlam bulabilirsem alabilirim.

HyperX Haste'i ben de gördüm ama fiyatına göre pahalı diyorlar o yüzden pek içime sinmedi. Razer da aklıma gelmişti ama müşteri hizmetleri vs. Yurtdışı olduğu için pek ilgilenmiyorlarmış sanırım o yüzden o da çok içime sinmedi. Sağolun yinede hocam.
Model O'da bağlantı sorunları bulunuyor wireless olanın aksine. Ayrıca tuşları sallanıyor. Alacaksanız Model D Wireless daha iyi. Pulsefire Haste'e bu fiyatta pahalı diyenin gram bilgisi yoktur. Aksine fiyatının civarındaki en iyi mouse'lardan birisi.

Geri
Yukarı