19.000-20.000 TL hazir sistem önerisi

Medieef

Centipat
Daha fazla  
Meslek
lise öğrencisi
Günümüz oyunlarında güzel performans verecek 19-20k arası monitor dahil hazir sistem tavsiye edebilir misiniz?

Hocam maddi durumunuzu bilmem ama dalga geçiyor gibi de olmayayım zamanında bu olayları bende yaşadım ama GTA 5 gibi kaliteli oyunlar oynayacaksanız 20k ya pek iyi bir sistem bulamazsınız bence biraz daha para biriktirin (yanlış anlamayın daha doğrusu yüksek FPS alamazsın biraz kasar ben kendim yaz tatilinde 30k ya aldım GTA 5 60FPS alıyorum yani 30k PC bile cok yüksek FPS alamıyor tabii bu sizin kararınız)

Kasa Bitfenix yapıp alınabilir ama bunu pek önermem,

Tavsiyem bu sistemi alıp monitör için biraz daha arttırıp 2.elden almak. Kasayı bununda aynı şekil Bitfenix yaparsan 1.3K civarı paran kalıyor. Üste 700 civarı daha koy 2.el kovala monitörü.

Kasa BitFenix yapıp alınabilir ama bunu pek önermem,

Tavsiyem bu sistemi alıp monitör için biraz daha arttırıp 2.elden almak. Kasayı bununda aynı şekil BitFenix yaparsan 1.3K civarı paran kalıyor. Üste 700 civarı daha koy 2.el kovala monitörü.

Hocam i3'e 4060 darboğaz yapmaz mı?

Hocam maddi durumunuzu bilmem ama dalga geçiyor gibi de olmayayım zamanında bu olayları bende yaşadım ama GTA 5 gibi kaliteli oyunlar oynayacaksanız 20k ya pek iyi bir sistem bulamazsınız bence biraz daha para biriktirin (yanlış anlamayın daha doğrusu yüksek FPS alamazsın biraz kasar ben kendim yaz tatilinde 30k ya aldım GTA 5 60FPS alıyorum yani 30k PC bile cok yüksek FPS alamıyor tabii bu sizin kararınız)

30k TL'ye hangi sistemi aldınızda GTA'da 60FPS? 1660 Ti ile RDR 2 GoW gibi oyunları Ultra ayarlarda oynuyorum GTA da Ultra ayarlarda 100-130 FPS arası oynatıyor.

Xdraco hocamın attığı sistem şu an piyasadaki tüm oyunları high-Ultra ayarlarda oynatır.

Reis ama imkansız 30k lık sistem GTA5 de 60fps vermesi

Geri
Yukarı