19.000TL hazır sistem önerisi

S0rry

Centipat
Daha fazla  
19000 TL'ye hazır sistem önerisi. Valorant, GTA 5 gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynamalık güzel bir oyuncu bilgisayarı lazım bana. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
19000 TL'ye hazır sistem önerisi. Valorant, GTA 5 gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynamalık güzel bir oyuncu bilgisayarı lazım bana. Şimdiden teşekkürler.

Hocam şimdilik 15.000 TL RX550 bir sistem alırsın.
Halihazırda dolar yükseldi.
Hazır yerine toplama almanı öneririm çünkü 19.000 TL yüksek ayarlarda oynatacak bilgisayar vardır fakat FPS düşük verir.

Hocam şimdilik 15.000 TL RX550 bir sistem alırsın.
Halihazırda dolar yükseldi.
Hazır yerine toplama almanı öneririm çünkü 19.000 TL yüksek ayarlarda oynatacak bilgisayar vardır fakat FPS düşük verir.
RX550 milli ekran kartımız olmuş herhalde. Hocam o paraya RTX bile dizebilirsiniz dolar arttı fakat piyasaya tekrar bakarsanız hala zirvede dayanmaya çalışan uygun fiyatlı bilgisayarlar var.

Monitör dahil bu fiyata bakıyorsanız 13-14 bine bir RTX 3060 ya da 6650XT sistem bakın derim. Üstüne de iyi bir monitör alırsınız. RX 550 sistem yazmış arkadaş da 5 bin verilmez o sisteme.

Yok artık 15000 TL daha geçen gün RX 6700XT 5600 sistem vardı.

Dostum adam Full sistem monitör klavye içinde istemiş ve bunu kimse anlamadan yorum yapmış ve sende yapmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı