Satıldı 19.5 TL karşılığında elimde ne varsa verebilirim

mRekt

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, Türk Telekom'un gece kendi kendine internet açıp paket hakkımı bitirip üstüne aşmasıyla faturama ekstra bir miktar eklendi. Belki beni ikinci el kategorisinde çok görmüşsünüzdür, bugün elimde ne varsa çıkarmaya çalışıyorum. Xbox Game Pass kodu satacaktım kod son denememde bozuk çıktı, hopiden 13 TL'lik za alıp satacaktım paracıklarımın son kullanım tarihi bitti. GTA 5 hesabı satacaktım ki 2 tane sattım, elimdeki hesap bitti şu an -19.5 durumundayım, yarın değil ondan sonraki güne kadar zamanım var. Elimde şu an olan şeyleri söyleyeyim Steam cüzdanımda 10 TL bakiye var istediğiniz oyunu atabilirim. Razer Gold hesabımda 6 Razer Gold var istediğiniz bir şey alabilirim. Steam'de 40 TL harcanmış kısıtlamasız içerisinde Zup s ve Zup X olan ve içerisinde 3.50-4 TL'lik kart olan Steam hesabım var.(e-posta değiştirilebilir) evet elimdekiler bunlar bir tane de Zula hesabım var içerisinde pek bir şey yok fakat galaktik desen M468 ve M468 quantum var. Bunların hepsini 19.5 TL için verebilirim arkadaşlar belki daha değerli olabilir buradaki şeylerin toplamı, hattım kapanabilir onun için elimdeki her şeyi veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı