19 bin TL ile sistem önerisi

Kanka bütçen en fazla kaça çıkar? Ona göre sistem atacağım.

32 GB RAM'in artık yeterli olmadığını Technopat yetkilileri de söyledi zaten, bunun yanı sıra Windows 12 yapay zeka unsurları barındıran bir işletim sistemi olacak, elbette ki fazla RAM isteyecektir.

32 gb artık yeterli değil mi? Hangi oyun 32 GB ram harcıyor söyler misin? 16 GB bile %99 yetiyor 32 mi yetmeyecek?

Temiz olduktan sonra ikinci el olması niye bir problem olsun ki?

21k ya sıfır 4060, 512 GB SSD varken kesinlikle değmez.

32 GB RAM'in artık yeterli olmadığını Technopat yetkilileri de söyledi zaten, bunun yanı sıra Windows 12 yapay zeka unsurları barındıran bir işletim sistemi olacak, elbette ki fazla RAM isteyecektir.

Temiz olduktan sonra ikinci el olması niye bir problem olsun ki?

Hocam Windows 12 gibi bir işletim sistemi kullanma niyetim yok olsa bile bu bütçeyle konu açmam ayrıca 32 GB RAM nasıl yetersiz?

Kanka bütçen en fazla kaça çıkar? Ona göre sistem atacağım.

21k.

Hocam Windows 12 gibi bir işletim sistemi kullanma niyetim yok olsa bile bu bütçeyle konu açmam ayrıca 32 GB RAM nasıl yetersiz?

21k.

32 GB artık yeterli değil mi? Hangi oyun 32 GB RAM harcıyor söyler misin? 16 GB bile %99 yetiyor 32 mi yetmeyecek?

21k ya sıfır 4060, 512 GB SSD varken kesinlikle değmez.

Yanlışlıkla 32 yazmışım, 16 olacaktı pardon. Hazır sistemleri takip etmiyorum daha ucuz olacaklarına ihtimal vermediğim için, doğrudur.

Attığım sistem 4060 barındırıyor DLSS teknolojisi falan şu anki dönemlerde seni rahatlıkla götürür.

Yanlışlıkla 32 yazmışım, 16 olacaktı pardon. Hazır sistemleri takip etmiyorum daha ucuz olacaklarına ihtimal vermediğim için, doğrudur.

Hazır sistemler çok daha indirimli ve ucuz şuanda. 21k demiş arkadaş bütçesi için

Ram -4 TL olan, işlemci 5600, SSD Kioxia.

Hocam bütçe yazıyor zaten maksimum 21k.

Sonradan gördüm hocam yazdığınızı

Geri
Yukarı