19 gün özürlü ve 2.5 gün özürsüz devamsızlıkla sınıfta kalınır mı?

Hart11

Hectopat
Daha fazla  
Özürlü devamsızlık 19 gün özürsüz 2,5 gün sınıfta kalır mıyım? Belge alabilir miyim? Yardımcı olur musunuz?
İzinli 22 gün yazıyor o ne demek?

a.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Özürlü devamsızlık 19 gün özürsüz 2,5 gün sınıfta kalır mıyım? Belge alabilir miyim? Yardımcı olur musunuz?
İzinli 22 gün yazıyor o ne demek?

Eki Görüntüle 1410069
Sınıfta kalmıyorsunuz. Özürlü devamsızlık 20.5 olduğu anda, özürsüz 10.5 olduğu an kalırsınız. Belge alırsınız. Almamanız için 5.5 gün özürsüz devamsızlık yapmanız gerekir. O 22 günü tam çözemedim fakat siz toplam devamsızlığa odaklanın. Son sözü orası söylüyor çünkü. Belki özürsüzden özürlüye devamsızlık geçirdiyseniz onuna alakalı olabilir. Önemli bir şey değil.

Son düzenleme:
Sınıfta kalmıyorsunuz. Özürlü devamsızlık 20.5 olduğu anda, özürsüz 10.5 olduğu an kalırsınız. Belge alırsınız. Almamanız için 5.5 gün özürsüz devamsızlık yapmanız gerek. O izinli: 22 kısmı da galiba 3 gün gitmemişsiniz. O gitmediğiniz günler izinli olarak kabul edilmiş. Yani devamsızlığa geçmemiş. İzinliyi de sayarsanız 22 gün ama endişe etmeyin 22 gün saymak diyorum yani 19 gün asıl devamsızlığınız.

Bazı okullar toplam devamsızlığı göz önünde bulundurdukları için genelde toplamını ele alıyorlar. Bu yüzden özürlü devamsızlık 21 gün olsa dahi sorun çıkmıyor. Fakat diğer okulları bilemiyorum.

Bazı okullar toplam devamsızlığı göz önünde bulundurdukları için genelde toplamını ele alıyorlar. Bu yüzden özürlü devamsızlık 21 gün olsa dahi sorun çıkmıyor. Fakat diğer okulları bilemiyorum.
Artık onu bilemiyorum. Özürsüzden özürlüye geçirme dilekçesi alırken 15 gün idi özürlü devamsızlığım. Hoca 5 gün hakkın kaldı 5 gün geçirebilirsin sadece dedi. Dediğiniz gibi okuldan okula değişebilir tabii.

Öğrencinin devamsızlığı 20 gün özürlü, 10 gün özürsüz olmak üzere toplam 30 günü aşar ise not ortalaması ne olursa olsun başarısız sayılıyor.

Çoğu kaynaktan bir tanesi.

Sınıfta kalmıyorsunuz. Özürlü devamsızlık 20.5 olduğu anda, özürsüz 10.5 olduğu an kalırsınız. Belge alırsınız. Almamanız için 5.5 gün özürsüz devamsızlık yapmanız gerekir. O 22 günü tam çözemedim fakat siz toplam devamsızlığa odaklanın. Son sözü orası söylüyor çünkü. Belki özürsüzden özürlüye devamsızlık geçirdiyseniz onuna alakalı olabilir. Önemli bir şey değil.
Teşekkürler. Benim aklıma şu İzinli : 22 yazıyor orası takıldı. Orayı tam anlamadım yani. Ne demek oluyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı