19 Mayıs'ta PC Birleşenleri İndirime Girer Mi?

dostum aldık sonra oynayıp bana mesaj atabilir misin

Sistem elime ulaştı, Aras kargo sağılsun monitör hala gelmediği için test edemedim. Fakat ilk görüş olarak beklediğimden çok daha iyi geldi, kasa 2 kat koli ile sarılmış ve kasa etrafına köpük çekilmiş. Yani gayet sağmam kargolamışlar. Kablolama çok iyi yapılmış ve kelepçe ile sarılmış kablonun arkasında kabblo gizleme bölümü var bu sayede kablolar hiç gözükmüyor. Kasa beklediğimden haşmetli ve büyük geldi. Asıl testi yarın yapacağım.
IMG_2282.jpg

Sistem elime ulaştı, Aras kargo sağılsun monitör hala gelmediği için test edemedim. Fakat ilk görüş olarak beklediğimden çok daha iyi geldi, kasa 2 kat koli ile sarılmış ve kasa etrafına köpük çekilmiş. Yani gayet sağmam kargolamışlar. Kablolama çok iyi yapılmış ve kelepçe ile sarılmış kablonun arkasında kabblo gizleme bölümü var bu sayede kablolar hiç gözükmüyor. Kasa beklediğimden haşmetli ve büyük geldi. Asıl testi yarın yapacağım.Eki Görüntüle 378414
Bir haber var mı ? :D

Bir haber var mı ? :D
Evet, kusura bakmayın yazmayı unutmuşum. Kasa gayet güzel bir şekilde çalışıyor. BF 5 Ve The Division 2 oyunlarını ücretsiz bir şekilde aldım. Sinerjiye mail attığım gibi 1 saat içinde gönderdiler kodu. Sinerji gerçekten çok iyi bir firma bunu anladım. Kasanın FPS değerleri çok benzer bütün oyunları en yüksek ayarda açabiliyor. Ghost Recon Wildlands 100-120 FPS arası alıyorum. Diğer çoğu oyunda aynı şekilde. Tek sorunu BİOS güncellenmiş değil onu güncellemem gerek. Onun dışında gayet memnunum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı