19 Uyarıyla Moderatör Olunabilinir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JohnMacTavish

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Hepinize merhaba. Benim merak ettiğim bir şey var. Hep fark ediyorum, moderatörler gidince yeni moderatörler geliyor. Örneğin, @SonGoku ve @Yusuf Ensar Ertan gitti, yerine @apesh1t ve @Silinen üye geldi. Umutmeister, moderatörlüğü bıraktı, onun yerine @Akif geldi. Şimdi, benim sorum 19 uyarıyla moderatör olabilir miyim? Şahsen, rüyamda bile modaratör olduğumu görüyordum ve moderatör olmak çok istediğim bir şey. Yani, moderatörlerde uyarı kısıtlaması var mı? Ve ben moderatör olabilir miyim? @Asım Demir @MF @Jira @THE_MILLER @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş değil, gelecek önemli. Yapılan hataları düzeltmiş, Sosyal için fayda sağlayabilecek herkes gerektiği zaman moderatör teklifi alabilir.

Hocam peki, bir gün ben de moderatör olabilir miyim?

Çok havalı duruyor. Ayrıca, moderatör olup foruma daha çok katkı sağlamak istiyorum. Süper Moderatör değil, sadece normal moderatörlük bile yeterdi.

Ben yöneticiliği hedefliyorum (y)

28 uyarım var bu arada. 30 olmadan olurum umarım :penguen:

Yönetici ihtiyacı bulunduğu zaman gerekli şartları karşılayan kişiler ile yönetim ekibi bağlantıya geçiyor zaten. :) Sorunuzun cevabı olarak ise evet, gerekli şartları sağladığınız zaman yönetici ihtiyacı da varsa olabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı