19 Yaşındayım Ukrayna'ya gidebilir miyim?

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bileti ekim ayında aldık. Aldığımızda yasak yoktu ancak şu an sokağa çıkma yasağı var. Bileti erken aldığım için uçuşa katılabilir miyim?
Ayrıca bir arkadaşım daha gelmek istiyor bileti almamış. O da bileti şimdi alsa gelebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Hava Yolları'na arayıp sordum, biletim yok bilet alsam Ukrayna'ya gidebilir miyim dedim evet dediler. Biletim olduğu için sokağa çıkmaktan da muaf olurmuşum. Pegasus da aynı şekilde doğruladı.

Türk hava yolları'na arayıp sordum, biletim yok bilet alsam Ukrayna'ya gidebilir miyim dedim evet dediler. Biletim olduğu için sokağa çıkmaktan da muaf olurmuşum. Pegasus da aynı şekilde doğruladı.

Evet şehirler arası biletlerde bile sokağa çıkma kısıtlaması kalkıyor. Kontrol durumunda polise biletinizi göstermeniz yeterli olacaktır. Şu an için herhangi bir sorun gözükmüyor ama kasım ayına daha çok var ne olacağı belli olmaz.

Evet şehirler arası biletlerde bile sokağa çıkma kısıtlaması kalkıyor. Kontrol durumunda polise biletinizi göstermeniz yeterli olacaktır. Şu an için herhangi bir sorun gözükmüyor ama kasım ayına daha çok var ne olacağı belli olmaz.
Uçuşum martta :D

Bileti ekim ayında aldık. Aldığımızda yasak yoktu ancak şu an sokağa çıkma yasağı var. Bileti erken aldığım için uçuşa katılabilir miyim?
Ayrıca bir arkadaşım daha gelmek istiyor bileti almamış. O da bileti şimdi alsa gelebilir mi?

Konu açılalı biraz zaman olmuş ama ortalama ne kadar tuttu masraflar benim de kafamda Ukrayna'yı görmek var ?

Geri
Yukarı