1900 TL'ye ikinci el Ryzen R5 2400G APU sistem alınır mı?

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
Letgo'da böyle bir APU sistem buldum. Sizce bu sistemi almalı mıyım? Ben bu sisteme bir tane daha 8 GB RAM alıp 16 GB olarak kullanmak istiyorum. Sizce mantıklı bir seçim mi? 1 ay sonra GTX 1050 ya da GTX 1060 takmak istiyorum. Fikir konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Fiyat 1900 TL bu arada.

letgo.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İlanda 2600 diyor ama 1900'se fena değil. Alternatifi yok denilebilir. Ancak o kasayı değiştirmenizi öneririm.

Kasayı aldıktan sonra değiştirin bence. 1900TL'na bir saatli bomba almış olursun, ne zaman patlayacağı hiç belli olmaz.

İlanda 2600 diyor ama 1900'se fena değil. Alternatifi yok denilebilir. Ancak o kasayı değiştirmenizi öneririm.
Hayır dolar arttığı için bu sistemi toplamak 2600 demek istedi ama ben vazgeçtim almaktan kendim sıfır topladım yeni konu açtım onaylandığı zaman bakar mısınız sizce mantıklı bir karar mı aldım görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı