19000 TL ile sistem toplama

Bütçe
19000 TL

Angelo morte

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba elimde 8 senelik bir emektar var ve artık sıkıldım. Uzun zamandır sistemimi yenilemeyi düşünüyorum sonunda elime bir işten yüklü miktar para geçti ama PC toplama işinden gram anlamıyorum. Sadece kasa için 19000 TL param var. 144 Hz bir monitör aldım bugün elime ulaştı klavye ve fare gibi ekipmanlarımı da hallettim. Beni en azından 5 sene idare edebilecek rahatlıkla günümüz oyunlarını oynayabileceğim bir kasa önerir misiniz? Kendim toplamaya çalıştım ama pek beceremedim şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim iyice baktım yorumları falan çok iyi miş başka bir alternatif öneren de olmadığına göre bunu alacağım yardımınız için çok teşekkür ederim Steam varsa birbirimizi ekleyelim PC gelince beraber oyun oynarız :D
Rica ederim farklı sitelerle karşılaştırdım bu fiyata bulabildiğim en iyi sistem bu idi :) Steam linkinizi verirseniz sizi ekleyebilirim

Ventus'un soğutması sıkıntılı diye biliyorum ama aldıysanız hayırlı olsun :)

Aldım bile umarım sıkıntı olmaz.
Rica ederim farklı sitelerle karşılaştırdım bu fiyata bulabildiğim en iyi sistem bu idi :) Steam linkinizi verirseniz sizi ekleyebilirim.

Hocam ben bu sabah beşiktaşa gittim şubeden PC'yi aldım orada benimle çok ilgilendiler şimdi eve geldim size haber vermek istedim PC cidden çok hoş gözüküyor 1 saat içinde sistemi kurup buraya resimlerini atacağım aşırı heyecanlıyım bayramlık almış çocuk gibiyim 24 yaşındayım :D

Son düzenleme:

Hocam ben bu sabah beşiktaşa gittim şubeden PC'yi aldım orada benimle çok ilgilendiler şimdi eve geldim size haber vermek istedim PC cidden çok hoş gözüküyor 1 saat içinde sistemi kurup buraya resimlerini atacağım aşırı heyecanlıyım bayramlık almış çocuk gibiyim 24 yaşındayım :D
Güle güle kullan hayırlı olsun :)

Hayırlı Olsun.

Nerede kardeşim şube bende beşiktaştayım da?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı