19000 TL laptop önerisi

Yok hocam eski bir cihaz ister istemez ön yargı oluştu şu an kafam karıştı :D

Hocam atığınız Lenovo alınır değil mi bir sıkıntı çıkarmaz.
Alınır, bu bütçede Nitro 5 dışında alternatifi yok, Nitro'dan kasa kalitesi olarak daha iyi, 95 Watt 3060 barındırıyor ve soğutması iyi, sıkıntı çıkarmaz.

Lenovo almayı düşünmüyorum. Hepinize çok teşekkürler.

Hocam RTX 3060 bütçeyi biraz aşıyor aşmayanlar da Excalibur ben Casper istemiyorum teşekkürler eğer varsa ASUS MSI Monster atabilir misiniz?

Monster'dan çok daha iyi Lenovo, bence MSI'dan da iyi tek rakibi ASUS ve Gigabyte Lenovo'nun.

Lenovo Ideapad 3 nasıl bilgisayar olarak? Siz Lenovo iyi derken sadece Legion serisini mi kastettiniz?

Uzun süre Lenovo Thinkpad deneyimim oldu, bir yakınımda da Lenovo'nun bir ofis bilgisayarı mevcut, Legion serisini aktif kullanmadım fakat incelemelerini ve kullanıcı yorumlarını okudum forumda da bu fiyat bandında önerilen neredeyse ilk laptop, kullanıcısı da epey fazla. Kendim HP kullanıyorum (6 yıllık kendisi alev topu olması dışında çok problemini görmedim ama bidaha HP alacağımı sanmam) umarım bir gün değiştirdiğimde param olursa ASUS, Alienware, Gigabyte'ya da Lenovo alırım başka markaya bakmam(tabii biraz da bütçeme bağlı ve ülke şartlarına o yüzden belki Monster ya da Acer da listeye eklenebilir). Kısacası evet Lenovo kaliteli ve güzel bir bilgisayar. Dediğiz ürüne bir göz attım, sıradan bir ev kullanıcısı için yeterli. Yeni bir işlemcisi var fakat harici GPU'su yok oyun oynamayacak iseniz F/P bir ürüne benziyor yorumları olumlu.

Uzun süre Lenovo Thinkpad deneyimim oldu, bir yakınımda da Lenovo'nun bir ofis bilgisayarı mevcut, Legion serisini aktif kullanmadım fakat incelemelerini ve kullanıcı yorumlarını okudum forumda da bu fiyat bandında önerilen neredeyse ilk laptop, kullanıcısı da epey fazla. Kendim HP kullanıyorum (6 yıllık kendisi alev topu olması dışında çok problemini görmedim ama bidaha HP alacağımı sanmam) umarım bir gün değiştirdiğimde param olursa ASUS, Alienware, Gigabyte'ya da Lenovo alırım başka markaya bakmam(tabii biraz da bütçeme bağlı ve ülke şartlarına o yüzden belki Monster ya da Acer da listeye eklenebilir). Kısacası evet Lenovo kaliteli ve güzel bir bilgisayar. Dediğiz ürüne bir göz attım, sıradan bir ev kullanıcısı için yeterli. Yeni bir işlemcisi var fakat harici GPU'su yok oyun oynamayacak iseniz F/P bir ürüne benziyor yorumları olumlu.
Benim söylediğim model bu:
Lenovo IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3060 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82K200JUTX

Harici ekran kartı var bu arada. Bu nasıl acaba merak ediyorum.

Benim söylediğim model bu:
Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 82K200JUTx.

Harici ekran kartı var bu arada. Bu nasıl acaba merak ediyorum.

Lenovo Ideapad 3 yazmıştınız ona bakmışdım, dediğim gibi bende bu modeli hem konu sahibine hem de size önerebilirim bu fiyat bandındaki güzel bir F/P ürün param olsa direk alacağım model şu anda.
20k ya zorlayabilirseniz bu modelde gayet güzel 240Hz, 1TB SSD gibi Lenovo'dan biraz daha iyi özellikleri var gibi görünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Lenovo Ideapad 3 yazmıştınız ona bakmışdım, dediğim gibi bende bu modeli hem konu sahibine hem de size önerebilirim bu fiyat bandındaki güzel bir F/P ürün param olsa direk alacağım model şu anda.
20k ya zorlayabilirseniz bu modelde gayet güzel 240Hz, 1TB SSD gibi Lenovo'dan biraz daha iyi özellikleri var gibi görünüyor.
4 çekirdekli güçsüz bir işlemcisi var, ayrıca ekran kartı Max-Q, Lenovo performans konusunda çok daha iyi fakat arkadaş hafiflik isterse bu model daha iyi.

4 çekirdekli güçsüz bir işlemcisi var, ayrıca ekran kartı Max-Q, Lenovo performans konusunda çok daha iyi fakat arkadaş hafiflik isterse bu model daha iyi.

Evet haklısınız performans konusunda biraz daha aşağıda kalıyor fakat hafızası ve paneli ile bir tık önde ve daha hafif. Bütçesine isteklerine göre 2'sinden birini seçebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bugün aslında ideapad gaming 3 bu söylediğim modeli ve sizin ilettiğiniz modeli yan yana denedim 3D CAD ile ve renderng ile, bahsettiğiniz asus modeli bayağı yavaş kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı