1920x1080 çözünürlüğe sahip monitörde 1920x1080 gözükmüyor

ormancocugu

Centipat
Daha fazla  
Selam, normalde her şey güzeldi. Sabah oyun oynadım sonra bilgisayarı kapadım birkaç saat sonra geri açtığımda monitör başka bir çözünürlükteydi. Bende ayarlara girip orijinal görüntüsü olan 1980x1080 yapacaktım çözünürlük değiştirmeye tıkladım gözükmüyordu. Çözünürlük silinmiş sanki. Çözümü nedir? Geri 1980 X 1080 nasıl yaparım?

Selam, normalde her şey güzeldi. Sabah oyun oynadım sonra bilgisayarı kapadım birkaç saat sonra geri açtığımda monitör başka bir çözünürlükteydi. Bende ayarlara girip orijinal görüntüsü olan 1980x1080 yapacaktım çözünürlük değiştirmeye tıkladım gözükmüyordu. Çözünürlük silinmiş sanki. Çözümü nedir? Geri 1980 X 1080 nasıl yaparım?
VGA monitörse kablosunu çıkarıp takmayı deneyin bazen düzelebiliyor böyle.

Driver silip yükleyin
Denetim masasından nvidiayı silin ve driverini internetten indirip kurun.
Düzelecektir büyük bir ihtimal ile. Genellikle nvidia ekran kartlarında yaşanan bir sorundur

Yeni konular

Geri
Yukarı