1920x1080 çözünürlük önerilen değil

AtahanA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yenı sistem aldım tüm suruculerı guncel fakat 1920x1080 var ama onerılen degıl. Bu sebeple cogu oyunda sıkıntı yasıyorum. VGA donusturucu kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    692,8 KB · Görüntüleme: 99
Bu üründen alsam olur mu?

VGA'dan çıkışı alıp, VGA girişi değiştirmedikten sonra benim bilgilerime göre görüntü kalitesi HDMI kadar olmayacaktır. Konuda daha uzman arkadaşlar varsa onlar önersinler. Bende hem VGA var hem HDMI var. VGA TV'ye taktığımda hesap makinesi gibi görüntü oluyor. HDMI da ise çok daha net görüntü alıyorum.

VGA'dan çıkışı alıp, VGA girişi değiştirmedikten sonra benim bilgilerime göre görüntü kalitesi HDMI kadar olmayacaktır. Konuda daha uzman arkadaşlar varsa onlar önersinler. Bende hem VGA var hem HDMI var. VGA TV'ye taktığımda hesap makinesi gibi görüntü oluyor. HDMI da ise çok daha net görüntü alıyorum.
kral bana tavsıyen nedır ekran kartım hdmı ve vgı cıkıslı monıtor ıse sadece vgs dün donusturucu aldım ondan dolayı heralde bu kabloyu alsam olurmu veya ne tasvsıye edersın

Kral bana tavsıyen nedır ekran kartım HDMI ve vgı cıkıslı monitör ıse sadece vgs dün donusturucu aldım ondan dolayı herhalde bu kabloyu alsam olur mu veya ne tasvsıye edersın.

Monitör'ün 1920x1080 çözünürlüğündeki ekranını buraya yükleyebilir misin? Nasıl bir çıktı alıyorsun merak ettim.

Geri
Yukarı