1920x1080 monitörde olan görev çubuğunu 1366x768 monitörde yapmak

calvinSUPREMACY

Decapat
Daha fazla  
Mantıklı. Bir soru mu bilmiyorum ama gene de merak ediyorum. Görev çubuğunun farkını göstermek için bir ekran görüntüsü bırakacağım. Bunun bir yolu veya en azından benzetecek bir şey var mı? (küçük görev çubuğu düğmeleri dışında)
Screenshot bunu dosya boyutu büyük olduğu için gönderemedim.

Dosya Ekleri

• qsdqsdasfd.png
    qsdqsdasfd.png
    565,2 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Yok diye biliyorum. Zaten 1366x768 çözünürlüğü olan bir monitörde ekran ölçeklendirmesi %100 olarak gelir yani 1920x1080 ile aynı ölçeklendirmeyi kullanırsınız. Tek yol küçük görev çubuğu düğmeleri diye biliyorum.

Yok diye biliyorum. Zaten 1366x768 çözünürlüğü olan bir monitörde ekran ölçeklendirmesi %100 olarak gelir yani 1920x1080 ile aynı ölçeklendirmeyi kullanırsınız. Tek yol küçük görev çubuğu düğmeleri diye biliyorum.
PPI (Inch basina piksel) degisiyor ama. Ornegin 15,6" bir ekranda 1920x1080 ve 1366x768 cozunurluklerde bir piksel boyutu farkli olacaktir. Dolayisiyla bu tamamen donanimsal oluyor, ayni olceklendirme olsa da boyut ayni olmayacaktir.

Ppı (ınch basina piksel) degisiyor ama. Ornegin 15, 6" bir ekranda 1920x1080 ve 1366x768 cozunurluklerde bir piksel boyutu farkli olacaktir. Dolayisiyla bu tamamen donanimsal oluyor, ayni olceklendirme olsa da boyut ayni olmayacaktir.

Hocam ben onu demek istemiştim ama yanlış anlaşılmış demek ki.

Bir çözüm denedim çalıştı Hertz düşüyor fakat yapmak isteyen yapabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı