Çözüldü 1920X1080 monitörde 2715X1527 seçeneği neden var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GörkemK

Kilopat
Daha fazla  
BenQ XL2411P 1920X1080 144Hz monitörüm var Epic Games'in verdiği beleş oyun olan superbrothers: Sword & sworcery ep adlı oyunu indirdim ve bilgisayarıma yeni bir çözünürlük eklendi 2715X1527 çözünürlüğü, oyunu ne zaman açsam bu çözünürlükte açılıyor ve 1920X1080 yapamıyorum bende oyunu oynamamaya karar verdim ve sildim ama görüntü ayarlarına bu çözünürlük eklendi ve kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    44,5 KB · Görüntüleme: 77
Çözüm
Ekran kartınızın denetim masasından DSR ayarını açmışsınız galiba. Nvidia denetim masasında program ayarları kısmından kapatabilirsiniz. Ekran kartınız AMD ise AMD'nin programından ayarlar, ekran sekmesinden Virtual Super Resolution'u kapatabilirsiniz.
Ekran kartınızın denetim masasından DSR ayarını açmışsınız galiba. Nvidia denetim masasında program ayarları kısmından kapatabilirsiniz. Ekran kartınız AMD ise AMD'nin programından ayarlar, ekran sekmesinden Virtual Super Resolution'u kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
BenQ XL2411P 1920X1080 144Hz monitörüm var Epic Games'in verdiği beleş oyun olan superbrothers: Sword & sworcery ep adlı oyunu indirdim ve bilgisayarıma yeni bir çözünürlük eklendi 2715X1527 çözünürlüğü, oyunu ne zaman açsam bu çözünürlükte açılıyor ve 1920X1080 yapamıyorum bende oyunu oynamamaya karar verdim ve sildim ama görüntü ayarlarına bu çözünürlük eklendi ve kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim?

Bende de 3840X2160 var.

Ekran kartınızın denetim masasından DSR ayarını açmışsınız galiba. NVIDIA denetim masasında program ayarları kısmından kapatabilirsiniz. Ekran kartınız AMD ise AMD'nin programından ayarlar, ekran sekmesinden Virtual Super Resolution'u kapatabilirsiniz.

Evet dediğiniz gibi DSR ayarından dolayı oluyormuş kapattım ve 2715X1527 çözünürlüğü kalktı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı