1920x1080 monitörü 1366 kullanmak sıkıntı çıkarır mı?

fatogg001

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yakın tarihte bir monitör almayı düşünüyorum ama bu monitörler 1920x1080 ve benim bilgisayarımın ekran kartı 1366x768'den yükseğe çıkınca FPS düşüşü yaşatıyor normal olarak. Eğer monitörü 1366x768 getirirsem görüntüde bir sıkıntı yaşar mıyım? Not: FiveM Grand RP gibi oyunlar oynayacagım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, yakın tarihte bir monitör almayı düşünüyorum ama bu monitörler 1920x1080 ve benim bilgisayarımın ekran kartı 1366x768'den yükseğe çıkınca FPS düşüşü yaşatıyor normal olarak. Eğer monitörü 1366x768 getirirsem görüntüde bir sıkıntı yaşar mıyım? Not: FiveM Grand RP gibi oyunlar oynayacagım.
görüntü netliği azalması dışında sorun olmaz hocam.

Upscale yapın kartınız destekliyorsa eğer.

Bu araç NIS'dan daha iyi. Arkadaşın kartı ne bilmiyorum ama DLSS destekli grup belli zaten.
Ben bu uygulamayı GT 1030 da bile performanslı kullandım. 750 Ti ile NIS denedim ama sevmedim.

Bu araç nıs'dan daha iyi. Arkadaşın kartı ne bilmiyorum ama DLSS destekli grup belli zaten.
Ben bu uygulamayı GT 1030 da bile performanslı kullandım. 750 Ti ile nıs denedim ama sevmedim.

Hocam bende de aynı karttan var. Performansı hiç beğenmiyorum zaten kullanmışsınız kartı. Bu uygulama ile NVIDIA denetim panelindeki nıs arasındaki fark nedir acaba?

Burada hepsinin karşılaştırması var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı