19Mbps İnternette 2MBps İndirme Hızı Sorunu

DarkerThaNight

Hectopat
Daha fazla  
Attığım resme bakarsanız ne demek istediğimi anlatabilirim umarım. Ağ etkinliğinde 19Mbps görünmesine rağmen sadece 2MB hızla indiriyor oyunu ve gördüğünüz gibi başka interneti kullanan herhangi bir uygulama yok. İlk başta acaba 19Mbps diye düşündüm ama değil gibi sonra hız sınırlandırıcı bir şey olabilir mi diye düşündüm ama bir bilgim yok o konuda kısaca işin içinden çıkamadım ben. Yardımcı olabilecek var mı?

Şimdi ağ kullanımı oranı dikkatimi çekti de o oran %30'u geçmiyor o yüzden olabilir diye düşündüm. O oranı artırmanın bir yolu var mı?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme hızınız normal, arada büyük-küçük harf farkı olduğundan değerler birbirinden farklı.
Ağ kullanımın %25 olduğunu fark ettim o yüzden olabilir diye düşünüyorum da bahsettiğiniz ''büyük-küçük harf farkı olduğundan değerler birbirinden farklı.'' cümleyi anlamadım ben ve neden farklı? Neden 20mb ile indiremiyorum?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı