1Mbps Upload ile CS:GO Yayın Açma

İndirme hızı 16MBPs. LoL 14MS alıyorum arkada Discord, YouTube'da şarkı açık bir şekilde. Evde de video izleniyorken.
CS:GO için 54-55MS sabit alıyorum. Ne diyorsunuz? Yayın açarsam nasıl olur?

Turknet'e geçeceğim. Altyapısı varmış anlamadım. Süreye de var birazcık.
Altyapısı varmış falan diyorlar, yalan o. Arayıp teyit ettirmen gerekiyor. Yoksa diyorlar ki altyapımız var ama uzak, size 2 yıl taahhüt imzalayalım, zamanla internet hızınız artar diyorlar. Elbette altyapıları var ama geniş kapsamlı değil. Bana önerdikleri şey, 79 TL'ye TurkNet hattını kullanabileceğimi, fakat santrale uzak olduğum için internetimin ADSL'i geçmeyeceğini söylediler. Bunları sormasaydım, almıştım şuan. SuperBox araştır derim. 10/5 gayet yeterli. İstersen 159 TL verip 20/10 paketini de kullanabilirsin. 229 TL'ye de direk 4.5G hız alıyorsun. Bunun güzel yanı, sim kart ile çalıştığından istediğin yere götürebiliyorsun.

403056

Nasıl olacak yani?
14MBPS yüksek hız diyor, altında 100MBPS'e kadar Download, 100MBPS'e kadar Upload diyor.
Yardımcı olacak var mı?

[/QUOTE]
Eki Görüntüle 403056
Nasıl olacak yani?
14MBPS yüksek hız diyor, altında 100MBPS'e kadar Download, 100MBPS'e kadar Upload diyor.
Yardımcı olacak var mı?
Alabileceğin hız 14 Mbps kadar ama aktif altyapılarında olan herkese paket olarak 100 Mbps'e kadar olarak tanımlıyorlar.

Sadece CS:GO yayını yapmayı düşünüyorum. Altyapım ADSL olduğundan dolayı 1Mbps alıyorum.
Çözünürlük 1024x768. Bilgisayar kaldırır o önemli değil, nasıl bir bitrate verebilirim? Tecrübeli olan var mı? Ping 100 civarı dolaşsa da olur.
1.si neredebyayın yapacan ve 2. si 1. yazdığımı boşver 1mbps upload ile video yükleyebildiğine şükret en az 3 en az 3 mbps

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı