1Mbps Upload ile CS:GO Yayın Açma

Anil26

Hectopat
Daha fazla  
Sadece CS:GO yayını yapmayı düşünüyorum. Altyapım ADSL olduğundan dolayı 1Mbps alıyorum.
Çözünürlük 1024x768. Bilgisayar kaldırır o önemli değil, nasıl bir bitrate verebilirim? Tecrübeli olan var mı? Ping 100 civarı dolaşsa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi videolar var, ayarlardan kısarak yapabilirsin ancak iyi bir yayın için 5mbps internet şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetin süresi bitince SuperBox'a geçmeni tavsiye ediyorum.
10/5 hız veriyorlar.
(Altyapıyla çalışmıyor, 4.5G teknolojisi kullanıyorlar)

Hocam ben internet hızının ping'e öyle aşırı bağlı olduğunu düşünmüyorum şahsen şuan kullandığım internet çok yavaş indirme hızı 1mbps'den daha az fakat LOL'de 16ms CS:GO'da 70 (Türk sunucularına girdiğimde 20).

Hocam ben internet hızının ping'e öyle aşırı bağlı olduğunu düşünmüyorum şahsen şuan kullandığım internet çok yavaş indirme hızı 1mbps'den daha az fakat LOL'de 16ms CS:GO'da 70 (Türk sunucularına girdiğimde 20).
Yükleme hızı önemli indirme hızı o kadar da önemli değil. Ki biz burada yayın yapmaktan bahsediyoruz sen yayın yapmadan 1MBPS upload ile çok rahat LOL veya CS:GO oynarsın birde yayın açıp dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı