1More H1007 tamiri

aibrhmckr

Hectopat
Merhaba herkese, yurtdışından zar zor bu kulaklığı edinebildim. Ancak nasıl olduğunu bilmeden kulaklığın kablosu kulaklığa bağlı olan kısımdan kırıldı. Kozmetik olarak hiçbir sıkıntı yok ama sol kulaklıktan arada bir ses gidip geliyor. Yurt dışından aldığım için garanti vs. hak getire. Ben de başka yollar aramaya başladım. Tamir edilebilir mi? Çünkü kulaklığı tanıyanlar bilir pedler ile sürücü arası vakumlu gibidir. Nasıl sökülecek kim tamir edecek bilmiyorum ama tamir edilebilir ise tamir edebilecek herhangi bir yere götüreceğim. Yardım edin kurtarmak istiyorum bu kulaklığı. Dediğim gibi kozmetik olarak hiçbir sıkıntı yok. Dışardan bakıldığında kabloda hiçbir şey yok. Daha tadına varamadan kulaklık kablosu bozuldu. Yardım edebilecek varsa çok minnettar olurum.

Nette farklı markaların tamiratlarını izleyerek öğrenebilirsiniz. Fotoğraf yükleyebilir misiniz? @Teacher80
Kulaklıkla ilgili deneyimleriniz nasıl? Telde kullanıyor musunuz? Eğer mümkünse telle pubg mobile da deneyebilir misiniz?

Nette farklı markaların tamiratlarını izleyerek öğrenebilirsiniz. Fotoğraf yükleyebilir misiniz? @Teacher80
Kulaklıkla ilgili deneyimleriniz nasıl? Telde kullanıyor musunuz? Eğer mümkünse telle pubg mobile da deneyebilir misiniz?
Telefon ile kullanınca sesi kısık kalıyor. Telefon için önermem. Telefonumda oyun olarak 101 okey, batak tarzı oyunlardan bir tanesi var sadece. Amaç bir yerde sıra beklerken oyalanmak.
Ses kalitesi olarak 600 TL'lik kulaklıkların çok üstünde. Mikrofonun aktif gürültü engellemesi muazzam ama mikrofon ses kalitesi sadece iş görür. Kışın sobalı ev olduğundan tek oda kullanıyoruz. Arkamda TV açık ama discord vs. ile konuşurken bile arka plan sesleri gitmiyor.
Müzikte bu kadar iyi oyuncu kulaklığı bulmak zor. Oyunda da muazzam ses kasılıyor. Yazılımını indirip Xear Movie Modu ve Xear Audio Brilliant'ı etkinleştirdiğiniz bir profil yapın oyunlar için. Çok iyi ses kasarsınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı