1TB M.2 SSD NVMe önerisi

@Yener K. hocamın kullandığı ve tavsiye ettiği bir SSD bu.

NV2'den bahsediyorsunuz galiba ve çöp.
Laptop mu, masaüstü mü? Masaüstüyse attığımı alın.

Hocam çok mu kötü hazır sistemde geldi değiştirmedim.

Hocam çok mu kötü hazır sistemde geldi değiştirmedim.
Hazır sistemlerde zaten DRAM'siz SSD'ler oluyor genelde. Çok takılma.

@Yener K. hocamın kullandığı ve tavsiye ettiği bir SSD bu.
Aynı fiyata KC3000 var kardeşim. Yener hocaya sorsan, o da KC3000 alınması gerektiğini söyleyecek. Kötü SSD değil ama daha iyisi var.

500 GB al. Yetmez mi?
Özellikle oyun yüklemek için alacağım ve yüksek GB'li oyunlar malumunuz olduğu için kafam rahat olsun ve ikide bir silmekle uğraşmak istemiyorum. Yani öyle profesyonel bir kullanım vs. yapmayacağım; sadece oyun ve belki biraz kendi dosyalarım falan olacak, o kadar.

Attıklarımı alabilirsin, güzeldir. Kafanı bulandırdılar biraz durduk yere.

Exceria alsın, seni niye rahatsız ediyor?
Ya, zaten çok kararsız bir insanım, bunları da okuyunca ve internetteki birçok yorum ve inceleme videoları da buna eklenince, beynimin içi pazara döndü; ama çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için, sağ olun.

Özellikle oyun yüklemek için alacağım ve yüksek GB'li oyunlar malumunuz olduğu için kafam rahat olsun ve ikide bir silmekle uğraşmak istemiyorum. Yani öyle profesyonel bir kullanım vs. yapmayacağım; sadece oyun ve belki biraz kendi dosyalarım falan olacak, o kadar.
Attığınız SSD kötü değil zaten. Genelleme özelliklere baktığımızda Samsung ön plana çıkıyor fakat sizin dediğiniz yeterli. Biraz FPS kaybı olur en azından.

Attığınız SSD kötü değil zaten. Genelleme özelliklere baktığımızda Samsung ön plana çıkıyor fakat sizin dediğiniz yeterli. Biraz FPS kaybı olur en azından.
SSD, FPS'e etki etmez çoğunlukla kardeşim. Sorun falan varsa etki edebilir. Yükleme ve açılışları hızlandırır sadece. Ayrıca 970 EP yerine KC3000 var o fiyata. Bilginiz yoksa konuşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı