1TB M.2 SSD önerisi

Kingston kc3000 ile Samsung 980 pro arasında kaldım başka bir öneri daha görmezsem şu an için Kingston olan daha mantıklı.

Demin ben de SSD bakıyordum ve bunu yazmaya gelecektim benim PC de TUF F15 (i7 11800H + RTX 3050 Ti) ve 1 TB SSD arıyorum. Neyse demin baktıklarım:

Kingston hakkında pek bilgim yok Samsung'u almayı düşünüyorum ama konuyu takip edeceğim ona göre alacağım.

Ben de senin dediklerin arasında kaldım. Kingston değerleri daha iyi fiyatı daha uygun Kingston almak daha mantıklı bence.Kingston da kaliteli bir markadır.Kingston almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Kingston kc3000 ile Samsung 980 pro arasında kaldım başka bir öneri daha görmezsem şu an için Kingston olan daha mantıklı.

Ben de senin dediklerin arasında kaldım. Kingston değerleri daha iyi fiyatı daha uygun Kingston almak daha mantıklı bence.Kingston da kaliteli bir markadır.Kingston almayı düşünüyorum.
Ömrü önemli biraz daha araştırma yapacağım

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08GS7748F/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
En uygun burada gözüküyor bunu alıcam sanırım.

Ömrü önemli biraz daha araştırma yapacağım

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08GS7748F/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
En uygun burada gözüküyor bunu alıcam sanırım.
Çok fazla sahtesi varmış elden alıcam mağazadan

Son düzenleme:
Amazon kendisi satıyorsa güvenlidir diye düşünüyorum yine de mağazadan almak en garantilisi. Şimdiden hayırlı olsun.
Hocam selam. Bugün aldım ssdyi size haber vermek istedim bir durumdan dolayı. Ssdyi ilk başta boş slota taktığımda 3500mb/s hız aldım ve üzüldüm fazla para verdim diye ama biraz daha araştırdıktan sonra birinin ssdlerin yerini değiş dediğini gördüm ve değişip yeniden test yaptım bu sefer 7000mb/s değerini görebildim. O yüzden aklınızda bulunsun 2 slotu da denemeyi unutmayın.

Hocam selam. Bugün aldım ssdyi size haber vermek istedim bir durumdan dolayı. Ssdyi ilk başta boş slota taktığımda 3500mb/s hız aldım ve üzüldüm fazla para verdim diye ama biraz daha araştırdıktan sonra birinin ssdlerin yerini değiş dediğini gördüm ve değişip yeniden test yaptım bu sefer 7000mb/s değerini görebildim. O yüzden aklınızda bulunsun 2 slotu da denemeyi unutmayın.
Hocam aleykümselam. Durumdan haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim. Bu arada hayırlı olsun. Test sıradında hangi slotta takılı olduğu fark etmiş ama normal kullanımda hangi slota taktığım performans olarak fark etmez diye düşünüyorum. Fark eder mi sizce?

Fark eder bence. Test sırasında iyi sonuç çıkan şekilde kullanmaya devam etmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum

Hocam ben de Asus TUF kullanıcısıyım, laptopta serin çalışan bir ssd arayışındayım konudaki örneklere baktım fakat hangisi düşük sıcaklıkta çalışır bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı