1TB M.2 SSD önerisi

Bütçe
1500-1700

Hüseo

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Asus B550-A
Merhaba 1TB M.2 SSD almaya karar verdim aklımda Kingston M.2 SSD var daha iyi bir öneriniz var mı acaba?

Bir de bir sorum olacak bu M.2'nin DRAM'i var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@58105 @Kyamrt peki ya DRAM olmaması büyük bir sorun mu 32 GB RAM mevcut bilgisayarda DRAM'i olmayanlar RAM'dan tüketiyor demişlerdi.
Ömrü kısa olmasın yeter.

Bir de daha uygun fiyata öneri var mı acaba okuma hızlarının 3000'den fazlasına gerek yok.

@Miraç Gürbüz
Kioxia Exceria g2. markası uzun ömürlü müdür pek duymadım iyi midir?

@58105 @Kyamrt peki ya DRAM olmaması büyük bir sorun mu 32 GB RAM mevcut bilgisayarda DRAM'i olmayanlar RAM'dan tüketiyor demişlerdi.
Ömrü kısa olmasın yeter.

Bir de daha uygun fiyata öneri var mı acaba okuma hızlarının 3000'den fazlasına gerek yok.

@Miraç Gürbüz
Kioxia Exceria g2. markası uzun ömürlü müdür pek duymadım iyi midir?

RAM'den kullanıp kullanmadığını bilmiyorum.

Ama önerdiğim SSD ile senin paylaştığın SSD ile arasında performans farkı ve dayanıklılık farkı var. Ben KC3000 1TB öneririm. (800 TB ömrü var)

RAM'den kullanıp kullanmadığını bilmiyorum.

Ama önerdiğim SSD ile senin paylaştığın SSD ile arasında performans farkı ve dayanıklılık farkı var. Ben KC3000 1TB öneririm. (800 TB ömrü var)

Şu an ona baktım bütçeyi zorlayacağım ama onu alacağım gibi yeni bir konu üzerinde Samsung 970 EVO Plus'la kıyaslıyacağim bakalım hangisi diyecekler.

@58105 hazır bir konu gördüm KC3000 çok daha iyi kalıyormuş Samsung'a göre bir de.
Kingston Fury renagadeyi gördüm şimdi ne kadar fark ederki acaba.

Son düzenleme:
Alttaki konudan SSD listesini inceleyin oradaki DRAM'i olan bir model alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı