1TB M.2 SSD tavsiyesi

Bütçe
1500
Arkadaşım kullanıyor 1 yıl oldu gayet iyi. Neyi çöp tam olarak? Samsunga kıyaslarsanız tabii ki de ona göre aşağıda lakin bu fiyata gayet iyi. Markada bilinmedik bir şey değil
Exceria'dan da aşağı. Kişisel deneyime göre de bileşen önerilmez. DRAM yok SSD'de.
Çöp.
Bu arada Hepsiburada üzerinden olmasını istiyorum.
Hepsiburada'dan alırsanız, kazık yersiniz. Hepsiburada üzerinden olması zorunluysa, önermiyorum. Önerim yukarıdadır.

Exceria'dan da aşağı. Kişisel deneyime göre de bileşen önerilmez. DRAM yok SSD'de.

Çöp.

Hepsiburada'dan alırsanız, kazık yersiniz. Hepsiburada üzerinden olması zorunluysa, önermiyorum. Önerim yukarıdadır.
kişisel deneyim olarak önermedim zaten bu fiyata en iyisini bulmaya çalıştım ve buldugumu düşünüyorum gidip 1800-2500tl ye samsung alınması tabi iyi ama sence 1600tl ye bundan iyisi varmı?

Kişisel deneyim olarak önermedim zaten bu fiyata en iyisini bulmaya çalıştım ve buldugumu düşünüyorum gidip 1800-2500tl ye samsung alınması tabi iyi ama sence 1600tl ye bundan iyisi varmı?
Exceria daha iyi.
Screenshot_6.png

Önerim yukarıdadır.

Önerdğiniz klxia mıdır nedir onun hızını gördünüz mü? Bir de markanın adını ne duydum ne gördüm. Belki iiyidir bir şey diyemem ama hızı sence tatmin eder mi? Sanmam 1TB'lık SSD alınıyor burada 120GB değil.

Önerdğiniz klxia mıdır nedir onun hızını gördünüz mü? Bir de markanın adını ne duydum ne gördüm. Belki iiyidir bir şey diyemem ama hızı sence tatmin eder mi? Sanmam 1TB'lık SSD alınıyor burada 120GB değil.
Her şey hız değil. Marka Toshiba kökenli. DRAM yok attığınız SSD'de. Depolama olarak kullanılabilir ama işletim sistemi için hız daha geri planda DRAM'e göre.

Her şey hız değil mi? Brom burada SSD'den bahsediyoruz HDD değil adam bilgisayarını hızlandırmak ve daha fazla veri depolamak için alacak.
Evet, değil. Bu arada işletim sistemi kurulan NVMe SSD'lerde, DRAM'li SSD daha hızlı ve uzun ömürlü olur. Bilginiz yoksa lütfen konuşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı