1TB Seagate Barracuda 3.5 aşırı titreşim sorunu

mutlu7

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım başlıkta belirtiğim marka, hiçbir sorunu yok iken aşırı titreşim yapıyor. Her şeyi ile mükemel, ama bu vuv vuv sesi beni öldürdü. Adeta kasanın bulunduğu masayı titretiyor ve rahatsız ediyor. Acaba bu titreşimi yok edecek bir imkan var mıdır? Teşekürlerr.

Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım başlıkta belirtiğim marka, hiçbir sorunu yok iken aşırı titreşim yapıyor. Her şeyi ile mükemel, ama bu vuv vuv sesi beni öldürdü. Adeta kasanın bulunduğu masayı titretiyor ve rahatsız ediyor. Acaba bu titreşimi yok edecek bir imkan var mıdır? Teşekürlerr.

Yeni aldıysanız iade ya da değişim talep ediniz. Titreşim probleminin masayı etkileyecek kadar yüksek olduğunu ayrıca belirtiniz. %99 değişim sağlarlar. Bu şekilde kullanmayınız.

1 ay önce media marktan almıştım.İlerleyen zamanda acaba ses belki gider umudu ile ama malesef hep aynı.HDD Sentinetal da baktığımda healty 100 de 100. Performans da 100 de 100.

Servise gönderip değişim istemeniz gerekiyor. Sizin çözebileceğiniz bir problem değil. Sağlığın %100 olması bir anlam ifade etmiyor. HDD kafa atma problemi yaratabilir titreşimden dolayı. Ondan sonra kullanıcı hatası der, başlarından gönderirler sizi. En kısa zamanda servise gönderin. Başka bir yolu yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı