1TB SSD önerisi

Uygun fiyattan kastınız ne? Bütçeden bütçeye uygun fiyat değişir. Piyasayı bilmiyorsanız orası ayrı.

Max 3K dersek güzel bir şey bulabilir miyiz?

M.2 mi?

Bu konuda bir bilgim yok fakat VULCAN-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar bu sistemi alacağım bunda da M.2 yazıyor uyuyor sanırım.

Son düzenleme:
Max 3K dersek güzel bir şey bulabilir miyiz?

Bu konuda bir bilgim yok fakat VULCAN-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar bu sistemi alacağım bunda da M.2 yazıyor uyuyor sanırım.
En baştan öyle desenize hocam. Siz hazırda olan bir sisteme ekstra M2 almak istiyorsunuz sandım ben ve evet uyuyordum.
Sistem için bütçeniz nedir tam olarak? Ona göre direkt başka bir sistem veya sistemi özelleştirip başka bir SSD seçilebilir. Bu arada bu sistemi alacaksanız kule tipi bir soğutucu ve bence RAM'i de bununla değiştirin.
1711783678580.png

Siz sistem için net bütçeniz nedir onu söylermisiniz?

En baştan öyle desenize hocam. Siz hazırda olan bir sisteme ekstra M.2 almak istiyorsunuz sandım ben ve evet uyuyordum.
Sistem için bütçeniz nedir tam olarak? Ona göre direkt başka bir sistem veya sistemi özelleştirip başka bir SSD seçilebilir. Bu arada bu sistemi alacaksanız kule tipi bir soğutucu ve bence RAM'i de bununla değiştirin.
Eki Görüntüle 2154170
Siz sistem için net bütçeniz nedir onu söyler misiniz?

Maximum 3K bu fiyata guzel bir şey bulabilirsek alacagim 2.5vs olursa da olur guzel bir şey olması yeterli.

Geri
Yukarı