1v1'lerde dayak yemekten kurtulma rehberi

Arkadaşlar kavga etmeyin ettirmeyin, karşı tarafı mağlup ettiniz diyelim o kişide kalıcı hasar bırakabilirsiniz bunun yıllarca vicdan azabını çekersiniz, diyelim ki siz mağlup oldunuz sizde kalıcı bir hasar olursa yıllarca pişmanlığını çekersiniz, çok kavgaya meraklıysanız da gidin bir boks kursuna yazılın içinizdeki ateşi söndürün. Kavgayı kazanmak sizi ne şah yapar ne de vezir. Kimseye zarar vermeyin. (Mecbur kalınan durumları kastetmiyorum istemsizce içinde bulunursanız, kendinizi savunun tabiki, bunun içinde yine bir kursa gidebilirsiniz.)
Yok hocam kulak arkasına şaplak atabiliriz. Kursa gidip eğitim almak falan bunlar gereksiz. Dizilerde gördükleri gibi falan zannediyorlar da gerçekten dediğin gibi bir hasar olduğu zaman son pişmanlık yaramıyor. Çok zararlı bir konu. Modlar nasıl onayladılar şaşırdım.

Benim her zaman tek bir taktiğim vardır. (kalıplı bir insanım (Türk kası bol)) adamı sol elim, bacaklarım ve gövdem ile hareketsiz bırakıp sağ elle iyi bir dövmek. Çok sinirlenirsem kendime zararı oluyor. Sevdiğim bir arkadaşım ile tartışmıştım. Babası yurt dışındaydı. O bana büyük sövdü. Ben ona onun bunun çocuğu tarzı bir şey dedim. Sonra kavga başladı. Çok sinirlendim. Dedim "ben bunun bacağını kıracağım ". Kaleciyim. Hali ile topa sert vurabiliyorum. Arkadaşın bacağını top gibi düşünüp çok güzel bir tekme atıyordum. Bacak arasını açtı. Duvara vurdum. 2 hafta ayak kırık gezdim. Kavga etmeyin...

Benim her zaman tek bir taktiğim vardır. (kalıplı bir insanım (Türk kası bol)) adamı sol elim, bacaklarım ve gövdem ile hareketsiz bırakıp sağ elle iyi bir dövmek. Çok sinirlenirsem kendime zararı oluyor. Sevdiğim bir arkadaşım ile tartışmıştım. Babası yurt dışındaydı. O bana büyük sövdü. Ben ona onun bunun çocuğu tarzı bir şey dedim. Sonra kavga başladı. Çok sinirlendim. Dedim "ben bunun bacağını kıracağım ". Kaleciyim. Hali ile topa sert vurabiliyorum. Arkadaşın bacağını top gibi düşünüp çok güzel bir tekme atıyordum. Bacak arasını açtı. Duvara vurdum. 2 hafta ayak kırık gezdim. Kavga etmeyin...
Bu yüzden kavga iyi bir şey değil. Zaten kavgayı kazandıran tek şey güç de değil. Çoğu kişi bunu hep unutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı