1XN-GNB 1565A1I3 BIOS Güncelleme

kavakli

Hectopat
Merhabalar grundig laptopumda rami yükseltemediğim için bios güncellemesi yapmak istiyorum fakat hiç bir yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Kod:
BIOS Özellikleri   
BIOS Türü    Insyde EFI
BIOS Sürümü    F.06
Sistem BIOS Tarihi    09/18/2010
Görüntü BIOS Tarihi    06/03/10

BIOS Üreticisi   
Firma Adı    Insyde Software Corp.
Ürün Bilgisi    http://www.insydesw.com/products
BIOS Yükseltmeleri    http://www.aida64.com/bios-updates

Sorunlar & Öneriler   
Öneri    Görüntü BIOS'u 2 yıldan daha eski.Gerekli ise güncelleyin.

Anakart Özellikleri   
Anakart Kimliği     <DMI>
Anakart Adı    ARCELIK A.S. 1XN-GNB 1565A1I3

Veri Yolu (FSB) Özellikleri   
Yol Türü    Intel QPI
Gerçek Saat    133 MHz
Etkin Saat    133 MHz
QPI Saat    2394 MHz

Bellek Yolu Özellikleri   
Yol Türü    Dual DDR3 SDRAM
Yol Genişliği    128 Bit
DRAM:FSB oranı    16:4
Gerçek Saat    533 MHz (DDR)
Etkin Saat    1067 MHz
Band Genişliği    17064 MB/s

Çipset Yolu Özellikleri   
Yol Türü    Intel Direct Media Interface

Merhabalar grundig laptopumda rami yükseltemediğim için bios güncellemesi yapmak istiyorum fakat hiç bir yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Grundig ve Arçelik'e mesaj at.
1XN-GNB 1565A1I3 modeli olduğunu belirtip güncel bios iste.

İlginiz için teşekkürler arçelik bios ile alakalı Dosya Upload Dosya Sitesi - Dosya Yükle bu linki gönderdi bunu nasıl yükleyeceğim yardımcı bi konunuz var mı? Teşekkürler.
Gönderdikleri bios uyumlu olmayabilir. 1565 A1 senin laptop bu. Ancak gönderdikleri dosya 1565 A2.
Eğer yine de doğru olduğuna eminseler nasıl yapacağını anlatayım. Sosyalde usb bootable rehberini okuyup uygulayın. Ardından size verilen rar içine girip klasör içindekileri usb belleğin içine atın.
Biostan usb boot edip 98 ekranı geldiğinde flash yazıp enter'a basın. İşlem bitince bios default yapıp kaydedin.

Gönderdikleri bios uyumlu olmayabilir. 1565 A1 senin laptop bu. Ancak gönderdikleri dosya 1565 A2.
Eğer yine de doğru olduğuna eminseler nasıl yapacağını anlatayım. Sosyalde usb bootable rehberini okuyup uygulayın. Ardından size verilen rar içine girip klasör içindekileri usb belleğin içine atın.
Biostan usb boot edip 98 ekranı geldiğinde flash yazıp enter'a basın. İşlem bitince bios default yapıp kaydedin.

Teşekkürler bios f.06 olan sürüm f.10 a yükseldi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı