2.000.000 TL'ye kadar otomobil önerisi

O parayı renaulta verirsen, kendim almış kadar üzülürüm, bayağı bayağı bunalıma girerim. Lütfen yapacaksan da burada söyleme.

Dediğiniz cümle tamamen Hater'lık üzerine. Talisman'ın, Passat'tan daha iyi olduğu gibi bir gerçek var ortada.

Dediğiniz cümle tamamen Hater'lık üzerine. Talisman'ın, Passat'tan daha iyi olduğu gibi bir gerçek var ortada.
Hanfendi neden öyle diyorsunuz. Bence Passat'da çok bir cacık değil zaten. Son yıllarda WW baya bir geriledi.

Ben üzüntümü söyledim. Duygularımı paylaşmakta yasaksa siz de verin ceza bana..

Hanfendi neden öyle diyorsunuz. Bence Passat'da çok bir cacık değil zaten. Son yıllarda WW baya bir geriledi.

Ben üzüntümü söyledim. Duygularımı paylaşmakta yasaksa siz de verin ceza bana..
4Control gibi sistem getirdi Renault, genelde S segment araçlarda olan bir özellikti. Virajlarda zımba gibi dönüyor. Hacim/BG olayına göre 1.3 motor gayet iyi gidiyor. 2.0TSI getirirseniz o zaman adaletsizlik olur. Dediğiniz gibi WW olduğu Toswogen son yıllarda. Arkadaşımda var 2020 model 1.5TSi arabadaki plastik kalitesine farklılık göremedim bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizde ateca var süspansiyonu çok sert olduğundan viraj performansı güzel tabii biraz daha yumuşak süspansiyon olan Skoda karoq tercih edilebilir bence australi beğenmediyseniz karoq alinabilir C SUV.

E-Power'da elektrikli araç özelliklerine sahip oluyorsunuz. Kalkış, hızlanma gibi. Üzerine yakıt konusunda baya kaarlı ki, ülkedeki olay yakıt.

Yani SUV'da büyük markalar bile çok bir cacık değiller yani paralarını hak etmiyorlar hele de Türkiye fiyatları.

Ha bir kere İstanbul'da Lamborgini SUV gördüm, alet düz siyah gibiydi, basitti ama bir yandan da acaip bir şeydi.. Anlamadım yani.. ne la bu böyle deyince küçük Lamborgini yazısını okudum, haaa dedim..

Yani..

Renault Fiat, Opel'in bazı modellerinden daha kaliteli.
Çok haklısın, o yüzden Opel ve Fiat'la da çok muhattap olmuyorum. :)

E-Power'da elektrikli araç özelliklerine sahip oluyorsunuz. Kalkış, hızlanma gibi. Üzerine yakıt konusunda baya kaarlı ki, ülkedeki olay yakıt.

Yani SUV'da büyük markalar bile çok bir cacık değiller yani paralarını hak etmiyorlar hele de Türkiye fiyatları.

Ha bir kere İstanbul'da Lamborgini SUV gördüm, alet düz siyah gibiydi, basitti ama bir yandan da acaip bir şeydi.. Anlamadım yani.. ne la bu böyle deyince küçük Lamborgini yazısını okudum, haaa dedim..

Yani..

Çok haklısın, o yüzden Opel ve Fiat'la da çok muhattap olmuyorum. :)
Austral'in de E-Power'ı geliyor hocam Eylül'de.

Geri
Yukarı