2.000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2000 TL yaklaşık
2. el RX580, GTX 1660.
Teşekkür;) önerilere bakıyorum. Esasen n11 'de gt730 buldum bir de taksit falan bana göre derken. Mecbur daha üst kart onerilerine bakmak gerekiyormuş;)

2600k bozdu tüm olayı. Sistemi satıp yenisini almak isteseniz ne kadar bütçeniz çıkar? 1600-1500 civarına düz 1650 alipta geçebilirsiniz.
Kasa Özellikleri de çeşitli k önemli değil mi, işte anlamayınca aklıma sonradan gelmiş oldu ve paylaştım

Teşekkür;) önerilere bakıyorum. Esasen N11'de GT730 buldum bir de taksit falan bana göre derken. Mecbur daha üst kart onerilerine bakmak gerekiyormuş;)

Kasa Özellikleri de çeşitli k önemli değil mi, işte anlamayınca aklıma sonradan gelmiş oldu ve paylaştım

GT 730 alsaymışsınız muhtemelen 2010 yılından önce çıkmış oyunları bile zar zor oynayacaktınız :D

Yaklaşık 2 bin civarı (çok geçmesin, onu da taksitle alabilirsem) kart öneriniz olsun, tabii ki 4 GB bakmak zorunda kalıyorum.

"Ne? 2 bine FPS kalitesi ve 4 GB ekran kartı mı?" düşünmeyin, rencide etmeyin:). Mesela GT730'a bakmıştım. Çok eski bir kart imiş. 'RX' deniliyor, 'GT' deniliyor, yetmiyor 'Ti' olsun vs. kafa karışıyor. Bana oyunları güzel gösterecek bir kart öneriniz olsun, elbette mükemmel aramıyorum. Artık 3050 mi, 1050 mi, bu bütçeye nasıl bir kart uyuyorsa öneriniz için şimdiden te2.el

Öncelikle GT serisine (710 730) bakmanızı kesinlikle önermiyorum giriş seviyesi kartlardır hikasye olsun FPS olsun çoğu oyunda yüzünüzü güldürmez 2.el GTX 1050 Ti 1060 ve 1070 bakmanızı öneririm biraz arttırırsanız bütçeyi bu bantlarda alabileceğiniz en iyi kart 2500 3000 TL arası GTX 1650 daha düşük fiyata GTX 960 ve GTX 760 da bakabilirsiniz.

Teşekkür;) önerilere bakıyorum. Esasen n11 'de gt730 buldum bir de taksit falan bana göre derken. Mecbur daha üst kart onerilerine bakmak gerekiyormuş;)

Kasa özellikleri de çok önemli elbet. İşte anlamayınca aklıma sonradan gelmiş oldu ve paylaştım
Kasa özellikleri olarak da öneri yazarsanız;) bakınıp, belki değiştirebilirim.

Ben kasayı 1 yılı aşkın zamanda ve 1800tl'ye aldım diye ne sevindim düşün ki, cihaz yaklaşık 10 yıllık geçmişi var. Ben taş devrinden direkt günümüze uçtuğum için malum.

GT 730 alsaymışsınız muhtemelen 2010 yılından önce çıkmış oyunları bile zar zor oynayacaktınız :D
DDR5 versiyonu yine idare eder, DDR3 versiyonu resmen yenilenmiş GT 220 gibi bir şey.

@591245 RX 5500 XT bakın ama 2600K denilen işlemci tüm olayı bozdu. @SEMIKAANCAKIR hocanın dediğini yapın.

Geri
Yukarı