2.000 TL Kasa Önerisi

Bütçe
2000

Süleyman Yusuf

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kasanın içerisinde 2 adet radyatör bulunacak. Biri 360mm diğeri 240mm. Ona göre öneri istiyorum. Bütçede esneme olabilir.

Aklımda olan kasalar:

Jumbum'dan alışveriş yapan var mı? Güvenilir midir?

Son düzenleme:
DarkFlash'ın distribütörlüğünü yapıyorlar, güvenilir. Forumda da üyelikleri mevcut. @jumbum

Hatta zamanında Technopat'a özel indirim kuponu bile uygulandı DLX-21 Mesh modeli çok önerildiği için.

Bunun dışında DF700 modeline de bakılabilir.

DarkFlash'ın distribütörlüğünü yapıyorlar, güvenilir. Forumda da üyelikleri mevcut. @jumbum

Hatta zamanında Technopat'a özel indirim kuponu bile uygulandı DLX-21 Mesh modeli çok önerildiği için.

Bunun dışında DF700 modeline de bakılabilir.

DLX21 en ucuzu olduğu için onu düşünüyorum. Fanlarını kendim değiştirim büyük ihtimalle.
Arctic 360 üst kısma sığar mı? Ne diyorsunuz, fazla mı kalındır?

DLX21 en ucuzu olduğu için onu düşünüyorum. Fanlarını kendim değiştirim büyük ihtimalle.
Arctic 360 üst kısma sığar mı? Ne diyorsunuz, fazla mı kalındır?
O kasaya sığıyor.

IMG_20221002_234308.png

Kasanın içerisinde 2 adet radyatör bulunacak. Biri 360mm diğeri 240mm. Ona göre öneri istiyorum. Bütçede esneme olabilir.

Aklımda olan kasalar:

Evet Güvenlilir
Free Shipping Promo Code: "SYusufPat"

Evet Güvenlilir
Free Shipping Promo Code: "SYusufPat"
Ah be, ücretsiz kargodan faydalanamadım fakat ürünü satın alıp kurulumunu gerçekleştirdim.

1668773621615.png

Kasa sorunsuz geldi. Kargolaması da çok iyiydi. İki gün içerisinde elime ulaştı. Tek eksiği ekran kartı tutucu çıkmaması. Sorduğumda Türkiye ürünlerinde yok dendi. Alacak varsa öneriyorum.

Geri
Yukarı