2.000 TL PC toplama

Bütçe
2.000

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Bu devirde imkansız biliyorum ama bir konuda arkadaş 2000 TL'ye APU sistem toplanır demişti. Çok beklentim yok zaten; CS:GO, PUBG Mobile, GTA 4 falan oynatsın yeter. Bunlardan önceliğim CS:GO. Eğer bu fiyata PC varsa bütçeyi arttırıp monitör de alabilirim🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu devirde imkansız biliyorum ama bir konuda arkadaş 2000 TL'ye APU sistem toplanır demişti. Çok beklentim yok zaten; CS:GO, PUBG Mobile, GTA 4 falan oynatsın yeter. Bunlardan önceliğim CS:GO. Eğer bu fiyata PC varsa bütçeyi arttırıp monitör de alabilirim🙂

GTA 4 mü? GTA 5 bende GTA 4'ten daha fazla FPS veriyor.

Kingston A400 iyi mi?

Benim önerdiğim sistem daha mantıklı. İsterseniz yinede o sistemi Kingston A400 iyidir.

Kingston A400 iyi mi?

Evet güzel. Fakat ayrıyeten HDD varsa SSD'yi seç eğer HDD yoksa HDD.

Benim önerdiğim sistem daha mantıklı. İsterseniz yine de o sistemi Kingston A400 iyidir.

Sizin sisteminiz daha mı mantıklı? Sistemde PSU bile yoktur neresi mantıklı? Güldürmeyin.
Evet güzel. Fakat ayrıyeten HDD varsa SSD'yi seç eğer HDD yoksa HDD.

Sizin sisteminiz daha mı mantıklı? Sistemde PSU bile yoktur neresi mantıklı? Güldürmeyin.

Pardon PSU varmış kasanın yanında fakat ne kadar güvenilir bilemem.
Bu sistemin SSD'sini mutlaka değiştir.

Attığım sistemde 47 TL fazla vererek Ryzen 3300G'yi seçin daha güncel bir işlemci.

Sistemde PSU var? Dark 400W yazıyor kocaman? Güvenmem ben ama sizin sisteminizdeki PSU'da güvenilir değil.

200 TL fazla verip daha güncel sistem almak varken neden o sistem? Hem attığınız RAM'de O.C. Yapmak varken bir de bu sistemdeki RAM'de O.C. Yapmak var. :)

Benim önerdiğim sistem daha mantıklı. İsterseniz yine de o sistemi Kingston A400 iyidir.

240 GB SSD ile nereye varılır bilemem. Az daha para verip attığım sistemle daha iyi sonuçlar elde edebilir. 128 TL daha fazla verip 1 TB HDD almak varken neden 350 TL versin? Tabii ya sizin sisteminiz daha mantıklı. :)

Union 2200`e 50TL ekleyip bu sistemi toplamanı öneririm. Adam akıllı ve "ışıqlı mışıqlı" bir kasa ve güç kaynağı var, ileride 570 ya da 5500XT gibi bir ekran kartı takman mümkün. Ayrıca B450 çipset sayesinde işlemciye hız aşırtma yapmak da mümkün. Yüksek frekanslara çıkabilen E-DIE RAM de APU için büyük bir avantaj.
⦁ AMD Ryzen 3 3200G 12nm (700TL-Sitem)
⦁ Gigabyte B450M S2H (490TL-Depopark)
⦁ Crucial Ballistix 8GB 3000MHz CL15 (E-DIE) (310TL-DFS)
⦁ Crucial BX500 240GB SATA3 SSD (255TL-Gittigidiyor)
⦁ Aerocool AeroEngine 500W 80+ (Cylon PSU) (550TL-Teknobiyotik)

Yeni konular

Geri
Yukarı