2.000 TL'ye Razer fare önerisi

Bütçe
2000

Senyorr

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx2060s Ryzen53600 HyperFurryX8x2 AsusB450MAProMax
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bu yaz aldığım Razer DeathAdder Essential arıza verince iade ettim ve yeni mouse arıyorum. Kablosuz olacak ve şu an alta koyduğum fareleri almayı düşünüyorum. Basilisk'in erime sorununu biliyorum, garantiye yollarsam tamir edileceği diye bir şey duydum. Doğru mu?

Razer Viper V3 HyperSpeed.
Razer DeathAdder V2 X
Razer Basilisk X HyperSpeed.
Razer Basilisk V3 X HyperSpeed.

Neden Razer?

Razer Basilisk V3 kullanıyorum. Acayip bir mouse, ele oturması tutması falan çok keyifli acayip ergonomik. Razer Basilisk V3 X HyperSpeed benimkinin kablosuz modeli. Tavsiye ederim kesinlikle.

Kas yapmak için mi? Aşırı ağırlar. Alınacak hiçbir tarafları yok. Buradaki en mantıklı seçenek Viper V3 HyperSpeed veya DeathAdder V2 X. El boyutu ve tutuş şekline bağlı olarak değişir.

Kas yapmak için mi? Aşırı ağırlar. Alınacak hiçbir tarafları yok. Buradaki en mantıklı seçenek Viper V3 HyperSpeed veya DeathAdder V2 X. El boyutu ve tutuş şekline bağlı olarak değişir.
Kardeşim adam 4 tane model sormuş, kullanan biri olarak tavsiye ediyorum ben. Sen beğenirsin beğenmezsin istersen 1 kilo dersin bilmiyorum. Ayrıca bu kas yapmak için mi falan sanki 5 kilo taşıyosun elinde, neresi ağır tam olarak? ben masa başında çalışan biriyim, oyun oynuyorum, iş de yapıyorum. Hiç elim ağrımadı keyifle kullanıyorum. Hatta İtopyada bütün fareleri tutup deneyimledim, en elde kaymayanı Corsair'ın bi modeliydi bir de bu Basilisk V3'tü.

Kardeşim adam 4 tane model sormuş, kullanan biri olarak tavsiye ediyorum ben. Sen beğenirsin beğenmezsin istersen 1 kilo dersin bilmiyorum. Ayrıca bu kas yapmak için mi falan sanki 5 kilo taşıyosun elinde, neresi ağır tam olarak? Ben masa başında çalışan biriyim, oyun oynuyorum, iş de yapıyorum. Hiç elim ağrımadı keyifle kullanıyorum. Hatta İtopya'da bütün fareleri tutup deneyimledim, en elde kaymayanı Corsair'ın bir modeliydi bir de bu Basilisk v3'tü.

V3 X HyperSpeed 110 gr. Pilsiz hali bu ha. Bir de pil takcaksın buna. Üstelik Viper V3 HyperSpeed ve DeathAdder V2 X'den özellik anlamında da geride.

V3 X HyperSpeed 110 gr. Pilsiz hali bu ha. Bir de pil takcaksın buna. Üstelik Viper V3 HyperSpeed ve DeathAdder V2 X'den özellik anlamında da geride.
Ben ergonomik olarak önerdim fark ettiysen, senin şu an yazdığın gibi detaylı kıyaslamasına girmedim. Böyle yazsan sorun yok bu arada, "ha evet mantıklı ya pil takarsan ağır olabilir" diyebilirdim.. mantıklı.

Geri
Yukarı