2.000 TL'ye Red Switch klavye önerisi

Bütçe
2.000

Direk Türkiye'de de satıcı mevcut. Hemde peşin fiyatına 3 taksit. Bende alıp almamak arasında kaldım. Bütün isteklerimi karşılıyor klavye sadece İngilizce olması bozuyor işi.

Hocam aynı klavye değil bunun keycapsleri transparan değil. Ancak eğer coiled cable dedikleri gibi varsa (yorumlarda aynı satıcının farklı isimli versiyonundan alan birine düz Type-C kablo göndermişler) değer. Bir de küçük enter olması hariç bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Red Switch ve düşük gecikmeli Gaming klavye önerir misiniz? Bütçe 2K.
Birazcık bütçe arttırabilirseniz bunu öneririm

Birazcık bütçe arttırabilirseniz bunu öneririm.

Hocam 635 artırması da çok fazla gibi.

Birazcık bütçe arttırabilirseniz bunu öneririm

Arkadaşta kullandım cidden 10 numara klavye. Ama 2700 TL'ye satılıyor ve taksitle 3K ya vuruyor. Alternatif değerlendirmek daha mantıklı geldi

Hocam bizzat ben kullanıyorum 2000 tlnin biraz üstünde şu modele bakabilirsiniz çok kalitelidir tavsiye ederim

Onun dışında switchlerini seçebildiğiniz ama bildiğim kadarı ile Türkçe gelmeyen şu model var

Onun haricinde ise güzel diyebileceğim bir arkadaş bu gamepower rampage markalarını söylemedim o bütçeyle o kalitedeki bir klavye sahibi olmayın diye bunlar dışında redragon markasının bir kaç tane red switch modeli var inceleyin derim biraz markanın modellerini çok bilmediğim için tavsiye etmek istemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı