2.000 TL'ye telefon tavsiyesi

Bütçe
2000-2400
Daha fazla  
Irak'tan getirteceğim fiyat olarak özellikle batıdaki arkadaşlar şaşırabilir ama bütçem POCO X3 NFC, Redmi Note 8 Pro gibi bu telefonların muadiline yetiyor.

Telefon uygulamalarda/ekranda yüksek FPS(akıcı) olmasını ve bayağı iyi bir batarya istiyorum. Kamera falan umurumda değil yağ gibi aksın istiyorum uygulama geçişlerinde.

O telefon performansları arasında en F/P olan hangisidir? Benim aklımda şu modeller var akıl akıldan üstündür bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Irak'tan getirteceğim fiyat olarak özellikle batıdaki arkadaşlar şaşırabilir ama bütçem POCO X3 NFC, Redmi Note 8 Pro gibi bu telefonların muadiline yetiyor.

Telefon uygulamalarda/ekranda yüksek FPS(akıcı) olmasını ve bayağı iyi bir batarya istiyorum. Kamera falan umurumda değil yağ gibi aksın istiyorum uygulama geçişlerinde.

O telefon performansları arasında en F/P olan hangisidir? Benim aklımda şu modeller var akıl akıldan üstündür bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim herkese iyi sosyaller.

Lite versiyonlar uzun şarj götürmüyor. Aralarında en mantıklı 11s gibi duruyor ama POCO X3 NFC hiç duymadım.
Araştırdım ama eğer oyun oynancaksa ya da her türlü POCO daha iyi performans veriyor. Bu videoya göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lite versiyonlar uzun şarj götürmüyor. Aralarında en mantıklı 11s gibi duruyor ama POCO X3 NFC hiç duymadım.
Araştırdım ama eğer oyun oynancaksa ya da her türlü POCO daha iyi performans veriyor. Bu videoya göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki diğerlerinin neleri eksik ve neden 11s daha iyi. Aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca buraya koymadıklarım dışında alternatiflerim var mıdır peki.

ben de telefon almayı düşünüyorum bütçem 7-8 k.
Tam olarak kimden getirtiyosunuz özelden yazabilirmisiniz.
bir de bu(7-8) fiyat bandına hangi telefonlar alınabiliyor model söyleyebilirmisiniz.
yardım ederseniz sevinirim.

bu arada aralarından poco yu öneririm işlemci gücü olarak hepsini tekler.

Bir yakınım Redmi Note 8 Pro kullanıyor ve PUBG'de 60 FPS alıyor. Kamerası idare ediyor.

Note 8 Pro aslında en çok istediğimde ama stokta yokmuş.

Ben de telefon almayı düşünüyorum bütçem 7-8 k.
Tam olarak kimden getirtiyosunuz özelden yazabilir misiniz?
Bir de bu(7-8) fiyat bandına hangi telefonlar alınabiliyor model söyleyebilir misiniz?

Bu arada aralarından POCO'yu öneririm işlemci gücü olarak hepsini tekler.

Hocam özelden yazamadım siteyi pek kullanmayı bilmiyorum. D
Mardin'de yaşıyorum ve yakın zamanda Antalya'ya taşınacağım tek başıma ablamın bir arkadaşı aracılığıyla getirtiyorum eğer doğuda yaşıyorsanız bir nevi "network ağı" olan insanlarla çevre yapın ya da atlayın tüm telefoncular kaçak getirtiyor. Ben kendim bulamadım hatta ablama sormadan umutsuzluğa kapılmıştım ki ben bile zor buldum. Sizin bütçeniz 8K demiştiniz Irak'ta 10k ya iPhone 11 alabilirsiniz. D hemen hemen telefonun yarısı vergi.

Uzun lafın kısası doğudaki telefoncularla iletişime geçerseniz daha verimli bilgi alabilirsiniz. İyi sosyaller. Aklınıza takılan başka bir soru varsa cevaplayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı