2.000 TL'ye PUBG Mobile için telefon tavsiyesi

Merküt

Hectopat
Daha fazla  
Selam öncelikle,

2.000 TL civarı, hani en fazla 2.500 TL bir bütçemiz var, yeni bir telefon alacağız. Çok tehlikeli dönemdeyiz teknolojik aletler adına dolar sebebiyle. 2.500 TL'ye veya 2.000 TL'ye fiyat performans olarak alınabilecek en mantıklı telefon hangisi? Ben şahsen Huawei P20 Lite'ı göze kestirdim. Ne kadar performans verir bilmiyorum. Eğer fiyat performans olarak tavsiye edeceğiniz telefonları söylerseniz mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.. :)

Hiking A21 diye bir Türk Mali telefon var. 6 GB RAM'i falan var ve 1800 lira. Hemen bozuldu diyen de olmuş övenler de. Bir inceleyin ama bu fiyata çok sağlam çıkacağını da sanmıyorum.

Yok ya güvenilir olsun. Türkler olarak zekiyiz ama aklımız üç kağıtçılığa çalışıyor. Bence piyasada ismi fazla yükselmeden almamalıyım. Huawei Samsung gibi bilindik markalar olsa güzel olur. :)

En fazla 2500 TL bütçen varsa sorduğun soru çok basit. Xiaomi Redmi Note 8 Pro alman en mantıklısı olur. Redmi Note 8, Redmi Note 7'den daha kötüdür işlemci performansı olarak. Yani Pubg için alınacaksa Redmi Note 8 Pro alınmalıdır.
Edit : P20 Lite 100k antutu puanı ile pubg'yi akıcı ayarlarda bile kasarak oynatır yazık edersiniz :D

Geri
Yukarı